|

خلاصه قسمت هفتم سریال دراکولا

آیا کامروا زنده است؟

در ادامه ی داستان همچنان شاهد روند از دست دادن اموال ژاله و الناز و کلاهبرداری کامروا های کامروا هستیم...

لینک کوتاه کپی شد

هفتمین قسمت از سریال دراکولا به تهیه کنندگی و کارگردانی مهران مدیری و نویسندگی امیر برادران و  پیمان قاسم خانی، سه شنبه بیست و یکم اردیبهشت به صورت اختصاصی در سایت های فیلمیو و نماوا منتشر شد.

مصیبت های الناز و ژاله تمامی ندارد. آن ها لیست اموال پر شمارشان در داخل و خارج کشور را به موفق می دهند و نتیجه ی استعلام او این است که کامروا همه ی آن ها را فروخته است و فقط یک خانه باقی مانده است که کامروا آن را به نام هر دوی آن ها زده است.

مینا هم در این شرایط تمام انرژی اش را گذاشته است که به ژاله و دوست های او نزدیک شود و به شکلی آبرومند هم پیشنهاد مهندس را بررسی کند تا به دوران بی پولی گذشته اش برنگردد. اما خبری مهم همه چیز را دگرگون می کند.

چمچاره زنده است. او را در کنار دریاچه ای پیدا کرده بودند و درحالی که بیهوش بود به بیمارستان برده اند. او با به هوش آمدنش مینا را خبر می کند و به دنبال مینا، الناز و ژاله و موفق هم به سمت بیمارستان روانه می شوند. پلیس هم پی گیر این پرونده و جریان سقوط هست و قبل از همه با چمچاره صحبت می کند.

این قسمت هم ادامه ی قسمت های قبل در از دست رفتن مال و اموال ژاله و الناز است و برخوردی که آن ها با این مشکل تازه پیدا کرده اند. اطرافیان ژاله هم که مثل گذشته از زمین خوردن و به دردسر افتادن او خوشحالند و هیچ فرصتی را برای طعنه زدن به او از دست نمی دهند. ژاله هیچ وقت فکرش را هم نمی کرد که مجبور شود حیوانات وحشی خانه اش را بفروشد. البته که به لطف چیره دستی وکیلش همین کار را هم نمی تواند بکند و گروه های حمایت از حیوانات مانع فروش آن ها می شوند و حیوانات را با خود می برند تا به طبیعت برگردانده شوند.

با به هوش آمدن چمچاره می توان هم به پیش رفتن داستان امیدوار بود و به این شک که کامروا هم می تواند زنده باشد فکر کرد و هم امیدوار بود که جریان داستان بامزه ت از قبل شود و شخصیت چمچاره ناتوانی بیشتر کاراکتر ها برای خنده گرفتن را جبران کند و بار کمدی داستان را به دوش بکشد...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها