|

آیا لیرز صورت کار درستی است؟

چه دستگاهی برای لیزر موهای زائد صورت مناسب است؟

لیزر موهای زائد صورت

معرفی جدیدترین دستگاه های لیزر موهای زائد صورت با توجه به نوع پوست و تراکم مو؛ آیا لیزر موهای صورت کار درستی است؟ کدام دستگاه ضرر کمتری دار…

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- همانطور که همه ما می دانیم لیزر موهای زائد یکی از دستگاهای لیزر است که برای حذف موهای زائد استفاده می شود ولی آیا به نظرتان لیزر موهای زائد صورت کار درستی است؟ و یا کدام دستگاه برای این کار ضرر کمتری خواهد داشت؟ برخلاف روش های دیگر حذف موهای زائد مانند اپیلاسیون، اصلاح و وکس کردن، لیزر موهای زائد یک روش درمانی خاص برای رفع موهای زائد به مدت طولانی می باشد که حجم موهای زائد، در جلسات اول کاهش پیدا می کند و نازک شده و در نهایت از بین می رود. لیزر برای مدت زمان زیادی خیال شما را از رشد مجدد موهای زائد راحت می کند.

حال لیزر موهای زائد صورت هم همین گونه عمل می کند و شما تا مدت زیادی صورتی شفاف و صاف خواهید داشت. البته اگر در انجام  لیزر، اقدامات احتیاطی و تنظیمات صحیح دستگاه استفاده شود، لیزر موهای زائد نیز کمترین آسیب را به نسبت روش های دیگر رفع موهای زائد به پوست وارد می کند. در حالی که در روش های دیگر موها به صورت موقت حذف می شوند و استرس و فشار مکرری را به منطقه پوستی تحویل می دهند که ایده آل نمی باشد.

پس می توان گفت اولین و یا حتی مهم ترین حُسن دستگاه لیزر موهای زائد صورت این است که شما را از مدت زما زیادی از شر موها خلاص می کند و همین امر باعث می شود پوست شما به صورت مداوم مورد آسیب و اذیت قرار نگیرد. البته برای انتخاب روش لیزر هم بهتر است به مراکز معتبر مراجعه کنید زیرا چگونگی زدن لیزر و اپراتور دستگاه بسیار مهم است. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا جواب همه سوال های خود را در زمینه لیزر موهای زائد صورت بگیرید.

 

آیا لیزر موهای زائد صورت خطرناک است؟

خیر در جواب این سوال باید بگوییم که خطر استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد صورت از دیگر روش های حذف موهای زائد خطرناک تر نیست، بلکه تا حدودی می توان گفت روش مطمئن و یا حتی امن تری نیز است. از آنجایی که اصلاح در حال حاضر روش اصلی حذف موهای ناخواسته است، شما در دراز مدت با لیزر موهای زائد، پول پس‌ انداز خواهید کرد. تصور کنید که در ماه یا هفته به چند تیغ، ژیلت و یا پد وکس برای حذف موهای زائد صورت خود نیاز دارید؟

اگر با این تفکر به این موضوع نگاه کنید خواهید دید که با انجام لیزر موهای زائد صورت هزینه بسیار زیادی را در سال برای خود دخیره می کنید. فراموش نکنید که برندهای تجاری ای که این محصولات را تولید می کنند به صورت مداوم در حال گران شدن هستند.لیز موهای زائد صورت

کدام دستگاه لیزر موهای زائد صورت برای پوست شما مناسب است؟

به طور کلی امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود دستگاه های جدید امکان لیزر برای افرادی که موی روشنی دارند هم نیز مهیا شده است، اما جلسات لیزر این افراد بیشتر از افرادی است که موهای تیره و پوست روشنی دارند است. زیرا هیچ رنگدانه کافی برای لیزر وجود ندارد که به طور موثری مورد هدف قرار گیرد، ولی در کل می توانند از لیزر موهای زائد استفاده کنند و نتیجه بگیرند.

پس ابتدا بهتر است دستگاه های مناسب نوع پوست خود را بشناسید، برای مثال افرادی که دارای پوست های تیره و گندمی هستند بهتر است برای حذف موهای زائد صورت از دستگاه لیزر موهای زائد صورت Nd:YAG استفاده کنند و ارفادی که پوست های روشن دارند هم بهتر است از دستگاه های الکساندر با طول موج های مختلف کمک بگیرند.

لیزر موهای زائد صورت

چند جلسه برای لیزر موهای زائد صورت نیاز است؟

اگر  برایتان سوال شده است که چند جلسه برای لیزر موهای زائد صورت نیاز است باید بگوییم که چند هفته پس از اولین درمان شما طول می کشد تا تفاوت قابل توجهی مشاهده شود و تقریباً 6-8 جلسه به طور کلی برای به دست آوردن نتایج کامل لازم می باشد. البته افراد دارای موی بلوند به جلسات بیشتری به نسبت افراد دارای موهای تیره برای نتیجه گیری مناسب نیاز دارند. زیرا هرچه تارهای مو نازک تر و تراکم موها کمتر باشد لیزر در جلسات بالاتری نتیجه مطلوب را خواهد داد. البته فراموش نکنید که برای خانم‌ هایی که رشد هورمونی مو دارند، 10 تا 12 جلسه ممکن است لازم باشد.

لیزر موهای زائد صورت

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها