|

چه مدل سایه ای بزنیم؟

آشنایی با انواع مدل های سایه چشم؛ اصلا میدونی چه مدل سایه به فرم چشمات میاد؟

سایه چشم

چشم‌ ها نقش بسیار مهمی در زیبایی چهره همه افراد دارند و خانم‌ ها برای زیباتر کردن چشمان خود از انواع مدل سایه چشم استفاده می‌ کنند.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- همانطور که می دانید چشم‌ ها نقش بسیار مهمی در زیبایی چهره همه افراد دارند و خانم‌ ها برای زیباتر کردن چشمان خود از انواع مدل سایه چشم استفاده می‌ کنند. مدل‌ های بسیار زیادی برای آرایش چشم وجود دارند که شما با توجه به سلیقه و تناسب آن‌ با فرم چهره‌ خود می‌ توانید بهترین مدل سایه چشم مناسب خود را انتخاب کنید. دایره انتخاب‌ های خانم ها در مدل سایه چشم بسیار وسیع است؛ از سایه‌ های خطی گرفته تا سایه‌های رنگی که جدیدا مورد توجه جوانان قرار گرفته‌اند، همگی را می توانید انتخاب نمایید البته با توجه به ین موضوع که این مدل سایه مناسب فرم چشم ها و چهره تان است یا خیر؟ اگر به دنبال ترندهای آرایشی هستید بهتر است که قبل از انتخاب مدل سایه خود ابتدا همه مدل های سایه یا خط چشم هایی که تا به امروز استفاده کرده اید را با آن مقایسه کنید تا انتخاب مناسب تری داشته باشید زیرا با این کار تا حدودی می توانید حدس بزنید که سایه انتخابی به شما می آید یا خیر. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با انواع مدل های سایه چشم آشنا شوید.

سایه ها معمولا پشت پلک و نواحی اطراف چشم به کار برده می‌ شوند. ترکیبات آن ها معمولا به صورت پودرهای فشرده است، اما شکل‌ های دیگری از آن‌ ها مثل پودرهای غیرفشرده، کرمی، مایع، مدادی و … هم نیز در بازار وجود دارد.

انواع مدل سایه چشم

انواع مدل سایه چشم

سایه چشم گربه ای؛ چشم هایی کشیده و زیبا داشته باشید

همانطور که می دانید ترفندهای آرایش معمولا اگر درست اجرا شوند، به زیباتر شدن و یا حتی رفع نقص های چهره شما کمک خواهند کرد. حال به گفته شایانیوز این مدل سایه برای افرادی که چشم های گرد و برجسته دارند مناسب است، البته افرادی که چشم های افتاده دارند هم بهتر است از این مدل سایه برای خود استفاد کنند. فراموش نکنید که مدل سایه چشم‌ گربه‌ای با سبک کلاسیک، هیچ‎ گاه از مد نمی افتند و معمولا با یک خط چشم به شکل گربه ای مشخص می‌ شود که خط مژه بالایی را دنبال کرده و آن را در گوشه ای صعودی به پایان می‌ر ساند. در نهایت بهتر است که از سایه چشم گربه ای در رنگ‎ های روشن و یا تیره همراه با خط چشم گرافیکی استفاده کنید.

انواع مدل سایه چشم

انواع+مدل+سایه+چشم

سایه چشم گرد و رنگی؛ ترند آرایشی بهار و تابستان

یکی از ترندهای محبوب آرایشی برای فصل های تابستان و بهار را می توان سایه چشم رنگی و گرد دانست. فراموش نکنید که این مدل سایه است که فقط می تواند با زیبایی این فصل های زیبا برابری کند. شما در این متد آرایشی می‌توانید هر طور که دوست دارید سایه‌ های مختلف رنگی را با هم مخلوط کنید ولی دقت کنید که همیشه رنگ‌ های روشن‌ تر را به ناحیه اشک اعمال نمایید. این مدل سایه چشم بیشتر برای افرادی که چشم های کشیده دارند مناسب است زیرا این افراد اگر از سایه های گربه ای استفاده کنند چشم هایی بسیار کشیده و غیر طبیعی خواهند داشت.

انواع مدل سایه چشم

سایه های براق و شاین را فراموش نکنید

شاید کمی عجیب به نظر برسد ولی سایه های شاین و براق چه در نوع غلیظ و چه در نوع طبیعی یکی از ترندهای جدید آرایش نیز محسوب می شوند. سایه چشم براق یا شاین برای مراسم عروسی در شب، همچنین برای چشم های ریز و درشت، بسیار زیبا به نظر می‌ رسد. سایه های شاین، در همه رنگ ‎های تیره و روشن قابل استفاده هستند که معمولا متناسب با رنگ پوست و لباس شما انتخاب می‎ شوند. معمولا این سایه چشم را برای مدل های آرایش غلیظ و تند انتخاب می‌ کنند.

انواع مدل سایه چشم

انواع مدل سایه چشم

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی