|

بررسی استایل نسیم ادبی

استایل ماکسیمال و عجیب نسیم ادبی در فجر؛ کی فکرشو می کرد خواهر شهرزاد اینقدر جسور باشه!

نسیم ادبی

نسیم ادبی بازیگر سینما و تلویزیون به تازگی به واسطه استایل و لباس های اغراق شده ای که می پوشد در رده بازیگران جسور و شیک پوش قرار گرفته است.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- نسیم ادبی متولد 16 شهریورماه سال 1355 در تهران، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است. او دارای مدرک رشته نمایش از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. نسیم ادبی فعالیت هنری خود را از 17 سالگی آغاز کرد و برای اولین بار در سال 1372 با ایفای نقش در نمایش تنبورنواز به کارگردانی هادی مرزبان پا به عرصه بازیگری گذاشت. نسیم ادبی با ایفای نقش حمیرا در سریال شهرزاد که از شبکه نمایش خانگی پخش می شد توانست توانایی و پتانسیل بازیگری خود را نشان دهد و در میان مردم محبوب و چهره شود. جالب است که بدانید این بازیگر خانم و با استعداد به تازگی با استایل های ماکسیمال و شلوغ و پلوغی که می پوشد بسیا مورد توجه قرار گرفته است. او برای انتخاب لباس هایش جسورانه تصمیم می گیرد و می توان گفت از پوشیدن لباس های اغراق شده با برش و طرح های عجیب و غریب هیچ هراسی ندارد. یکی از ویژگی های استایل ماکسیمال لایه لایه لباس پوشیدن است که البته تا حدودی این ویژگی باعث شده این سبک به سبک بوهمین نزدیک شود.

نسیم ادبی در بیشتر مواقع لایه لایه و شلوغ لباس می پوشد به همین خاطر می توان گفت او یکی از طرفداران استایل های ماکسیمال و جسورانه است. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با چندتا از استایل های جدید و جذاب نسیم ادبی آشنا شوید.

نسیم ادبی

نسیم ادبی

نسیم ادبی ماکسیمال پوش و جسور در چهملین جشنواره فیلم فجر

نسیم ادبی در چهلمین دوره از جشنواره فیلم فجر با استایل های مختلف و عجیب و غریب خود نشان داد که یک زن جسور و با اعتماد به نفس است. همانطور که در تصاویر پایین می بینید او برای یکی از روزهای این جشنواره یک مانتو خاص با طراحی عجیب و برش های اغراق شده را انتخاب کرده بود و آن را با شلوار بگ سفید پوشیده بود. جالب است که بدانید افراط، ابداع، پیچیدگی، بی‌ پروایی و فرم‌ های اغراق‌ شده از جمله مهم‌ ترین ویژگی‌ های استایل ماکسیمال محسوب می‌ شوند. درست برعکس مینیمال زیرا در استایل مینیمال همه چیز از برش لباس تا جنس و طرح پارچه‌ ها بر سادگی و سهولت کاربری و استفاده‌ بهینه از متریال و پارچه تأکید دارد، در حالی که در استایل ماکسیمال تمامی این قوانین نقض می‌ شوند و لباس‌ ها ممکن است پر از طرح و تزیینات و تجملات باشند.

نسیم ادبی

نسیم ادبی

استایل لایه لایه و چرم نسیم ادبی؛ فجر همه انگشت به دهن مونده بودن!

یکی از استایل های جنجالی و لایه لایه چهلمین دوره از جشنواره فجر را می توان متعلق به نسیم ادبی دانست. این بازیگر خانم با استایل و لباس هایی که در این دوره از جشنواره از خود به نمایش گذاشت باعث شد همه افراد انگشت به دهان بمانند. همانطور که  در تصاویر پایین می بینید او برای یکی از روزهای این مراسم یک دامن چرم را بوت های بلند چرم و یک مانتو ماکسیمال و طرح دار ست کرده بود و بیش از قبل بر جسورانه لباس پوشیدن خود تاکید کرده بود. لایه لایه پوشیدن تا حدودی بر دو سبک بوهمین و ماکسیمال اشاره دارد ولی از آنجایی که در ماکسیمال بر تجمل، فرم‌ گرایی و زرق و برق تأکید زیادی می‌ شود و در بوهمین بر طرح های سنتی و بومی، می توان گفت نسیم ادبی ماکسیمال پوش است.

نسیم ادبی

نسیم ادبی

استایل نسیم ادبی در دنیای خارج از سینما

نسیم ادبی در تولدش و یا جمع های هانوادگی و دوستانه خود هم مانند ماسم های رسمی ماکسیمال و لایه لایه لباس می پوشد برای مثال می توان به وست سفید و طرح داری اشاره کرد که در تصاویر پایین شاهد آن هستیم و یا مانتو چریکی و کت و شلوار آبی ای که هم از نظر طراحی و هم از نظر طرح و رنگ مانند دیگر لباس هایش اغراق شده و منحصربفرد هستند. استایل ماکسیمال به استایل‌ هایی گفته می‌ شود که در آن‌ ها به صورت حداکثری از اکسسوری استفاده شده است. نسیم ادبی هم در تمام استایل های خود از زیورآلات و اکسسوری های جذاب و پر زرق و برق استفاده می کند که این ویژگی استایل او را بیشتر به سمت این سبک سوق می دهد.

نسیم ادبی

نسیم ادبی

به نظر شما کاربران شایانیوز چه نکته های دیگه ای در تیپ و استایل نسیم ادبی قابل توجه است؟ نظرات و پیشنهاد های خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

اگر دوست دارید مثل بازیگرا لباس بپوشید و خوشتیپ باشید صفحه استایل سلبریتی ما رو دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی