|

چگونه آرایش کنیم تا جوان تر دیده شویم؟

نیازی به جراحی و لیفت صورت نیست معجزه تو راهه؛ سن پایین دیده میشی اگه اینجوری آرایش کنی

چگونه با آرایش سن خود را پایین بیاوریم؟

با داشتن آرایشی صحیح میتوان ردپای گذر زمان را از روی پوست صورت خود محو کرد بنابراین بهتر است هر خانمی با ترفندهای کاهش سن آشنایی داشته باشد.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- با داشتن آرایشی صحیح می توان ردپای گذر زمان را از روی پوست صورت خود محو کرد بنابراین بهتر است هر خانم با سلیقه ای با ترفندهای کاهش سن با آرایش آشنایی داشته باشد. اغلب خانم ها با بالا رفتن سن به دنبال راهی برای جوان تر نشان دادن ظاهرشان می باشند، گاها راه حل هایی که برای این مشکل می یابند مانند جراحی و لیفت صورت بسیار هزینه و زمان بر است و می توان گفت تقریبا نتیجه نا معلومی دارد. ولی اگر شما نیز از این دسته از افراد می باشید بهتر است به کمک میکاپ عیب ها و چین و چروک های موجود در صورت خود را بپوشانید و تغییرات مثبتی را در ظاهرتان ایجاد نمایید. حال اگر برایتان سوال پیش آمده که چگونه با آرایش جوان سن خود را پایین بیاوریم؟ باید بگوییم که به سادگی با چند ترفند ریز آرایش می توانید چهرهای جوان و شاداب داشته باشید. اولین شرط برای داشتن چهره ای جوان این است که قبل از استفاده از کرم پودر حتما از کرم مرطوب‌ کننده استفاده کنید و کرم پودر سبک با پوشش مناسب که به یکنواخت شدن رنگ چهره کمک می‌ کند استفاده کنید.

البته استفاده از دی دی کرم‌ ها بسیار توصیه می‌ شود. دی دی کرم‌ ها به‌ عنوان محصول سه‌ گانه عمل می‌ کنند. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با انواع ترفندهای آرایشی برای کم کردن سن را بشناسید.

چگونه+با+آرایش+کم+سن+تر+دیده+شویم؟ (1)

به جای خط چشم های قدیمی و پهن؛ خط چشم رنگی و باریک بکشید

برای داشتن چهره ای کم سن فراموش نکنید حتما قبل از خط چشم سایه روشن بزنید؛ زیرا که سایه چشم از انواع لوازم آرایشی مناسب برای پوشش دادن به حلقه های تیره زیرین چشم است و شما می توانید به کمک رنگ روشن سایه چشم قسمت داخلی و گوشه های چشم هایتان را آرایش کنید همچنین از رنگ های تیره سایه چشم نیز برای مخلوط سایه ها استفاده می شود. در ادامه برای زیبا و جوان دیده شدن بهتر است که به جای خط چشم های قدیمی و پهن خط چشم های رنگی و نازک بکشید. فراموش نکنید که برای اینکه سنتان کمتر دیده شود از وسط پلکتان خط چشم را شروع کنید.

چگونه با آرایش کم سن تر دیده شویم؟

چگونه+با+آرایش+کم+سن+تر+دیده+شویم؟

به جای رژگونه های بژ و تیره، هلویی یا صورتی روشن بزنید

اگر می خواهید جوان تر دیده شود زیبایی های خود را برجسته کنید. برای رژگونه زدن بهتر است که از رژگونه های مایع با رنگ های هلویی و صورتی استفاده کنید تا از رژگونه های برنزه و کبود زیرا نوع دوم برعکس عمل می کنند و سن و پوست شما را سن بالاتر نشان می دهند. البته اگر استفاده از نوع مایع برای شما سخت می باشد بهتر است دو پودر گونه را با هم استفاده کنید، برای مثال یکی با تم برنزی و یکی با رنگی صورتی‌تر  و گاهی یک کرم براق‌ کننده روی آن بزنید تا ظاهری شاداب به آن ببخشید.

چگونه با آرایش کم سن تر دیده شویم؟

چگونه+با+آرایش+کم+سن+تر+دیده+شویم؟ (3)

به جای رژلب های تیره و کبود لیپ گلاس بزنید

برای آرایش لب می توانید از رژلب صورتی کم رنگ استفاده نمایید، همچنین بهتر است قبل از زدن رژلب ابتدا خط لبی ملایم را روی خط لب های خود بکشید سپس رژلب بزنید که در این صورت لب ها پرتر به نظر می رسند. برای انتها هم از لیپ گلاس برای روی رژ خود استفاده کنید تا لب هایی جوان و شاداب داشته باشید. البته اگر به رژلب های نود و یا صورتی علاق ندارید می توانید از رنگ قرمز  هم استفاده کنید ولی دقت کنید که قرمز انتخابی شما تیره نباشد.

چگونه+با+آرایش+کم+سن+تر+دیده+شویم؟ (2)

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی