|

انواع اکسسوری مو را بشناسید!

برای متفاوت بودن از اکسسوری های خاص استفاده کنید؛ جدیدترین مدل های اکسسوری مو

اکسسوری مو

اکسسوری‌ مو شامل انواع ابزار‌های کوچک و زیبایی می‌ شود که مو را زیبا‌تر نشان می‌ دهند و در نهایت باعث جذاب‌ تر شدن استایل شما می‌ شوند.

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- اکسسوری ها باعث ایجاد جذابیت و تکمیل استایل ما می شوند، ولی فراموش نکنید که برای خاص و متفاوت دیده شدن بهتر است به فکر استفاده از اکسسوری هایی باشید که بیشتر افراد از آن ها غفلت می کنند. برای مثال دستبند و یا گردنبند هر دو، دو نوع محبوب از اکسسوری هستند که بیشتر خانم ها از آن ها استفاده می کنند ولی اکسسوری مو یکی از نوع های اکسسوری است که معمولا فراموش می شود. اکسسوری‌ مو شامل انواع ابزار‌های کوچک و زیبایی می‌ شود که مو را زیبا‌تر نشان می‌ دهند و در نهایت باعث جذاب‌تر شدن استایل شما می‌ شوند. جدیدترین اکسسوری های مو از تل سر تا دستمال سر، کش و ریسه مو را می توان از ترندهای سال 1402 هم نیز نام برد. استفاده از اکسسوری مناسب برای مو ، به اندازه مدل مو بسیار بستگی دارد، فراموش نکنید که در انتخاب اکسسوری برای تزئین مو، رنگ اکسسوری اهمیت زیادی دارد و حتما باید هماهنگ با رنگ موی شما انتخاب شود. 

لوازم جانبی و یا اکسسوری مو (Hair accessories) شامل هر چیزی است که به موها وصل می شود و یا آنها را نگه می دارد. در واقع آنها محصولات پرکاربردی هستند، زیرا موهای شما را علاوه بر نگه داشتن در سبک های مختلف به زیبایی نشان می دهند. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با انواع اکسسوری مو و معجزه آن در استایل آشنا شوید.

زنجیر سر؛ از ترندهای بوهمین 1402 غافل نشوید

زنجیر سر از گذشته‌ ها در کشور‌های هند و ایتالیا و همچنین ایران مورد استفاده قرار می‌ گرفته است، در نتیجه می توان گفت این اکسسوری دارای پیشینه ای قدیمی است که این روزها بسیار خوش درخشیده است. استفاده از زنجیر سر باعث می‌ شود چشم و ابرو‌ها بیشتر به چشم بیایند. فراموش نکنید که زنجیر سر برای مو‌های بلند مناسب است، البته این به این معنا نیست که شما نمی توانید از رنجیر یا ریسه های تزئینی روی موهای کوتاه استفاده کنید، بلکه روی موهای بلند این ریسه ها و زنجیرهای فانتزی جلوه زیباتری خواهند داشت.

تل سر بزنید؛ به استایل خود جذابیت اضافه کنید

تل‌ها در انواع جنس‌ ها همچون تل پارچه ای، فلزی و… وجود دارند که شما می‌ توانید متناسب با لباس و استایل خود آن را انتخاب کنید. استفاده از تل برای مو‌های بلند و کوتاه مناسب است. تل های امروزی به نوعی با تل هایی که در گذشته استفاده می شدند کمی تفاوت دارند و این تفاوت باعث شده تا این اکسسوری به نوعی اکسسوری مجلسی و شیک تبدیل شود. در نتیجه شما می توانید برای رفتن به مهمانی ها و مجالس بسیار رسمی هم برای موهای خود از تل استفاده کنید. تل های کار شده و مروارید دوزی شده ای برای این مواقع طراحی و تولید شده اند که بهترین انتخاب برای مواقع رسمی محسوب می شوند.

برای استایلی خاص، باندانا و سنجاق های ترند را از یاد نبرید

باندانا نوعی اکسسوری است که به تازگی در دنیای مد و بسیار استفاده می شود. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این اکسسوری قدمتی طولانی دارد و از زمان های قدیم در استایل بکاربرده شده است. از قدیم باندانا‌ را دور گردن یا سر می‌ بستند و برای اهدافی چون حفاظت از پوست و مو یا تزیین لباس از آن استفاده می‌ کردند. امروزه روش‌ های استفاده از باندانا‌ هیچ محدودیتی ندارد، این روزها از آن به عنوان دستمال سر، ماسک، روسری، تزیینات مو و حتی به‌ عنوان زنجیر برای زیورآلات استفاده می‌ کنند. سنجاق های ترند و درشتی که در سال های اخیر بسیار سر و صدا کرده اند را که همه می شناسید، این نوع سنجاق ها برای جمع کردن مو در کنار گوش طراحی و تولید شده اند.

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی