|

استایل نهال دشتی رو بشناسیم

نهال دشتی با سلیقه ماکسیمالش زده رو دست هرچه مدله؛ اینجوری باید قِر و فر خرج استایل کرد

نهال دشتی از جمله بازیگر هایی است که این روزها تو فضای مجازی کلی غوغا کرده برای همین نگاهی میاندازیم به اوت فیت های مختلف همسر ناصرالدین شاه

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- به طور معمول سلبریتی ها و بازیگر ها سعی می کنند تا همیشه با ظاهری آراسته و فکر شده بر روی فرش قرمز ها حضور پیدا کنند و حتا بازیگران کژوال و ساده پوشی نظیر ویشکا آسایش هم برای مراسم هام مهم با حفظ سبک دلخواهشون تلاش می کنند تا استایلی زیبا و شیک داشته باشند و کمتر پیش میاد که کسی مثل هدیه تهرانی بی قید و بند و کاملا رها من باب استایل کردن باشند، تا جایی که برخی از سلبریتی ها مثل الهام حمیدی گاها از اون ور بوم میوفتن و با استایل های عجیب غریب ظاهر میشند.

نهال دشتی از بازیگر های مورد توجه این روز های دنیای سینما و شبکه نمایش خانگی است که با سریال محبوب شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی دیده شد و در حال حاضر هم به خاطر سریال جیران حسابی در مرکز توجه هاست به همین خاطر تصمیم داریم تا نگاهی بیاندازیم به اوت فیت های مختلف نهال خانوم دشتی تا ببینیم از چه اصول و ویژگی هایی برای استایل کردن استفاده میکنه.

استایل های مختلف نهال دشتی

1.نهال دشتی جسور و قدرتمند

نهال دشتی از جمله افرادی است که در استایل کردن خودش جسارت زیادی به خرج میده و خیلی خودش رو به چارچوب ها و اصول پذیرفته شده نمی کنه البته با این حال همچنان خیلی حواسش هست که استایل های هنجار شکن مثل نوید محمد زاده و فرشته حسینی نداشته باشه به عبارت دیگه سعی می کنه که کمی محتاطانه جسارت به خرج بده اما با این حال جسور بودن موضوعی است که در دنیای مد و فشن بسیار ازش استقبال میشه. نهال دشتی در انتخاب پارچه های متنوع، رنگ مو های فانتزی و حتا گاها استایل های دور از انتظار مانند پانک و گوتیک شهامت خوبی داره که ازش به وفور استفاده میکنه.

نهال دشتی جسور و قدرتمند

2.نهال دشتی شیفته اکسسوری

همان طور که می دونید و ما هم بارها و بارها بهش اشاره کردیم اکسسوری ها توانایی این رو دارند که یک استایل ساده رو به ظاهری خاص و چشمگیر تبدیل کنند و البته که استفاده از اکسسوری هم به نوبه خود جسارت خاصی رو می طلبه که خانوم نهال دشتی درا نی مورد هم همچنان جسورانه پیش میره و حتا شاید بتونیم بگیم نقطه عطف اوت فیت های ایشون غالبا اکسسوری هایی هستند که استفاده می کنند و باعث نوازش چشم میشند؛ اکسسوری هایی که گاهی بولد و آوانگارد هستند و گاهی ظریف و جمع و جور.

نهال دشتی شیفته اکسسوری

3.نهال دشتی طرفدار پالت رنگی گسترده

به گزارش شایانیوز، نهال دشتی مانند بسیاری دیگه از همکارانش برای مراسم مهم و فرش قرمز ها طرفدار رنگش مشکی است چون رنگ مشکی نه تنها فوق العاده گیراست بلکه هرگز باعث خستگی چشم نمیشه اما با این حال نمی تونیم بگیم که نهال دشتی خودش رو به یک پالت رنگی خاص محدود می کنه و به مراتب می بینیم که ایشون از رنگ آبی کاربنی و صورتی در اوت فیت هاش استفاده میکنه.

نهال دشتی طرفدار پالت رنگی گسترده

4.نهال دشتی  کژوال پوش و ماکسیمال پسند

نکته ای که در رابطه با استایل های خانوم نهال دشتی وجود داره اینه که متاسفانه نمیشه خیلی ایشون رو در دسته بندی خاصی قرار داد اما استفاده از اکسسوری های متعدد، لایه لایه پوشی، استفاده از طرح ها و برش های خاص مثل اوریگامی و برخی موارد دیگه که در اوت فیت های مختلف ایشون هم استفاده میشه از ویژگی های سبک ماکسیمال هستند و در کنار این حجم از هیاهویی که استایل ماکسیمال به همراه میاره، راحت پوشی که بارز ترین مشخصه سبک کژوال به حساب میاد هم در استایل های ایشون دیده میشه و می تونیم بگیم که غالب استایل های نهال دشتی کژوال هستند اما به خاطر آیتم هایی که در این استایل کژوال استفاده میکنه حس و حال ماکسیمال رو به مخاطب القا می کنه.

نهال دشتی کژوال پوش و ماکسیمال پسند

به نظر شما کاربران شایانیوز چه نکته های دیگه ای در تیپ و استایل نهال دشتی قابل توجه است؟ نظرات و پیشنهاد های خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

اگر دوست دارید مثل بازیگرا لباس بپوشید و خوشتیپ باشید صفحه استایل سلبریتی ما رو دنبال کنید.​

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی