|

چگونه مانتو سرخابی را ست کنیم؟

انواع استایل بهاره با مانتو سرخابی؛ استایلی به زیبایی گل های سرخ بهاری داشته باشید

مانتو سرخابی

سرخابی یکی از رنگ هایی است که در بین خانم ها از محبوبت زیادی برخوردار است و خانم هایی کمی ذوق هنری دارند حتما یک مانتو سرخابی در کمد دارند.

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- همه خانم ها با نزدیک شدن به بهار  عید نوروز به فکر تهیه یک مانتو شیک و زیبا برای این ایام هستند. جالب است که بدانید مانتو هسته و آیتم اصلی استایل خانم های ایرانی را تشکیل می دهد، در نتیجه برای داشتن استایلی زیبا و شیک حتما همیشه اول از همه به سراغ انتخاب مانتو بروید و در ادامه آیتم های دیگر ار برای ست کردن با آن بررسی کنید. اگر می خواهید امسال بهار را خاص و دخترانه شروع کنید پیشنهاد ما به شما انتخاب یک مانتو سرخابی است، شاید به نظرتان بیاید که پوشیدن یک مانتو با این رنگ کار بسیار سختی است زیرا ست کردن این مانتو طبیعتا از مانتو مشکی یا سفید سخت تر است. ولی فراموش نکنید که بهار فصل رنگ ها و گل های سرخ زیبا است پس اگر می خواهید زیبایی استایل شما با این فصل زیبا رقابت کند بهتر است در انتخاب لباس های خود کمی جسورانه عمل کنید و از ترکیب رنگ ها نترسید. مانتو سرخابی به قدری جذاب است که امکان ندارد توجه همه را به شما جلب نکند، ست مانتو سرخابی را می توانید با رنگ های مکمل آن به استایلی جذاب و زیبا تبدیل کنید.

رنگ های مناسب برای ست مانتو سرخابی عبارتند از : طوسی، زرد، سفید، مشکی، آبی روشن، آبی کاربنی، سورمه ای، کرم، طلایی و ... . در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با چندتا از جذاب ترین ست های مانتو سرخابی آشنا شوید.

مانتو سرخابی

مانتو سرخابی

مانتو سرخابی خود را با رنگ آبی ست کنید؛ بهار را غافلگیر کنید

یکی از رنگ هایی که در کنار رنگ سرخابی یا حتی رنگ صورتی استایلی شیک و زیبا را برای شما به ارمغان می آورد رنگ آبی است. بله شاید از نظر شما عجیب باشد ولی شلوارهای جین یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده به همراه مانتو سرخابی شما است. فرقی هم نمی کند که شلوار جین انتخابی شما دارای استایل مام یا بوت کات و بگ یا آبی خیلی روشن یا سرمه ای باشد هرکدام از این گزینه ها را که برای مانتو خود انتخاب کنید استایل شما را از این رو به آن رو می کند. البته دقت کنید که انتخاب نوع فرم شلوار با قد مانتو شما در ارتباط است در نتیجه سعی کنید با توجه به قد مانتو، شلوار انتخاب نمایید. برای مثال شلوار بگ یا بوت کات با مانتوهای کتی وکوتاه ظاهر مناسب تری خواهند  داشت.

مانتو سرخابی

مانتو سرخابی

استایل سفید و سرخابی را انتخاب کنید؛ دخترانه و رویایی به استقبال بهار بروید

سفید به تنهایی یکی از رنگ هایی است که در بهار استفاده از آن استایل شما را متفاوت و خاص می کند و به شما ظاهری دخترانه و لطیف می بخشد. حال اگر می خواهید یک رنگ جیغ مانند سرخابی را در استایل خود بکار ببرید بهتر است از یک رنگ ملیح در کنار آن استفاده کنید که ظاهر زیبا و تعادل تری داشته باشید. برای مثال وقتی مانتو سرخابی را انتخاب کرده اید بهتر است از شلوار، شال و یا شومیز سفید استفاده کنید و برای تکمیل استایل جذاب خود از کیف و کفش و اکسسوری های سرخابی کمک بگیرید تا استایلی به زیبایی شکوفه های بهاری را تجربه کنید.

مانتو سرخابی

مانتو سرخابی

مانتو سرخابی خود را با رنگ زرد و طوسی ست کنید؛ متفاوت و جذاب باشید

همانطور که در قسمت بالایی اشاره کردیم سرخابی با رنگ های زیادی دارای هارمونی است و ترکیب آن با همه این رنگ ها برای استایل باعث ایجاد جذابیت در استایل شما خواهد شد ولی اگر می خواهید استایلی تفاوت و منحصربفرد را تجربه کنید بهتر است از رنگ زرد و یا طوسی برای ست کردن مانتو سرخابی خود کمک بگیرید. برای مثال می توانید یک شلوار طوسی شال یا حتی شومیز زیر مانتو را طوسی انتخاب کنید و از اکسسوری های سرخابی برای جذابیت بیشتر ظاهر خود استفاده کنید و یا شال زرد را با انواع اکسسوری های زرد و شلوار مشکی را انتخاب کنید.

مانتو سرخابی

مانتو سرخابی

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی