|

آموزش سایه نود

اگه به آرایش رنگی و غلیظ علاقه نداری سبک نود و امتحان کن؛ آموزش صفر تا صد سایه نود

سایه نود

در آرایش صورت معمولا یکی از بخش های دشوار که اغلب خانم ها در انجام آن دچار مشکل هستند، سایه زدن چشم است، پس سایه نود بزنید تا حرفه ای شوید.

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- در آرایش صورت معمولا یکی از بخش های دشوار که اغلب خانم ها در انجام آن دچار مشکل می شوند، سایه زدن چشم است. به همین دلیل برخی از اوقات ممکن است حتی خانم هایی که در آرایش کلی صورت مهارت دارند نیز در هنگام زدن سایه چشم با مشکل مواجه شوند. در نتیجه استفاده صحیح و حرفه ای از سایه چشم، نیازمند مهارت ویژه ای در این زمینه است که لازمه دستیابی به آن انجام تمرین است. حال اگر می خواهید چشم هایتان را سایه بزنید ولی مهارت کافی در این کار را ندارید اصلا جای نگرانی نیست زیرا فقط کافی است یه جای سایه اسموکی و تیره از سایه نود برای آرایش چشم هایتان استفاد کنید در این حالت حتی اگر سایه خیلی تمیز و بی نقصی نداشته باشید خیلی مشکلات آرایشتان پیدا نمی شود. حال شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا اصلا باید سایه زدن حرفه ای را بلد باشم؟ در جواب این سوال باید بگوییم که شما با سایه زدن می توانید چشم هایی را که حالت افتاده دارند اصلاح کرده و به اصطلاح چشم ها را بالا کشید.

همچنین در مورد چشم هایی که حالت پف دار دارند به وسیله سایه زدن می توانید پف چشم را کم کرد. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با انواع سایه نود و نحوه زدن آنها آشنا شوید.

سایه نود

سایه نود

سایه نود به چه کسانی می آید؟

امروزه ترندهای آرایشی دائما در حال تغییر هستند، اما برخی از این ترندها مانند آرایش نود Nude هرگز از مد نمی افتند. اگر این نوع آرایش را تا به امروز امتحان نکرده اید باید بگویم بخشی از زیبایی خود را تا به امروز نادیده گرفته اید. آرایش نود سبکی از آرایش است که در آن چهره شما حالتی طبیعی دارد فقط نقص های صورت گرفته شده است. سایه نود نیز به شما کمک می کند چشم هایی زیبا و گیرا داشته باشید ولی در عین حال آرایش غلیظی نداشته باشید. سایه های نود شامل چند رنگ اصلی و خنثی مانند بژ یا هلویی هستند و جالب است که بدانید این سبک سایه به تمام تناژهای پوستی می آید ولی برای افرادی که پوست های گندمی و متوسط دارند گزینه مناسب تری است.

سایه نود

سایه نود

متناسب با فرم چشم هایتان سایه بزنید؛ چشمانی زیبا و شاداب داشته باشید

یکی از مراحل مهم قبل از اینکه شروع به سایه زدن بکنید این است که از فرم چشم و مدل سایه ای که به فرم چشم شما می آید آگاه باشید؛ زیرا مکن است روش و مدل زدن سایه را بلد باشید ولی با انتخاب فرم اشتباه بعد از اتمام آرایش سایه ای نا مناسب و چشمانی بی حال داشته باشید. برای مثال اگر چشمانی افتاده و رو به پایین دارید بهتر است سایه را کشیده و از گوش چشم به سمت بالا بزنید تا فرم چشم هایتان را اصلاح کنید؛ و یا اگر چشم هایی کشیده و بدون پلک دارید بهتر است سایه خود را گرد بزنید و از گوشه چشم خود خارج نشوید.

سایه نود

سایه نود

حرفه ای سایه نود بزنید تا زیبایی بی حد و مرز را تجربه کنید

برای زدن سایه نود و حرفه ای ابتدا باید با استفاده از برس سایه یا اپلیکاتور، سایه ای روشن یا متوسط بر روی پلک و اطراف چشمتان بزنید و سعی کنید که خطی معلوم نباشد و خط های بیرونی را کاملا محو کنید. در ادامه به وسیله یک خط چشم و یا مداد مشکی چشم خط چشم بکشید یا بن مژه خود را یک خط بکشید و در ادامه با تیره ترین رنگ سایه نودی که انتخاب کرده اید کناره چشم های خود را سایه بزنید و در مرحله آخر هم با سایه ای روشن تر از کناره ها وسط پلک را سایه بزنید و خط های بین سایه و خط چشم را کاملا محو کنید.

سایه نود

سایه نود

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی