|

آموزش سایه زدن با سایه سبز

دیگه وقتشه حرفه ای آرایش کنی؛ سایه سبز بزنید تا چشم هایی زمردی داشته باشید

چگونه سایه بزنیم؟

نحوه آرایش هر خانمی باید متناسب با رنگ پوستش باشد به این صورت که آرایش کسانی که پوست سفیدی دارند با کسانی که پوست سبزه دارند فرق داشته باشد.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- سایه زدن یکی از بخش های سخت و بسیار حساس در آرایش صورت است و جالب است که بدانید فقط نحوه سایه زدن نیست که در زیبایی چشمان و چهره شما نیز تاثیر می گذارد بلکه رنگ سایه نیز به همان اندازه ممکن است تاثیر مثبت یا منفی در زیبایی چهره شما داشته باشد. نحوه آرایش هر خانمی باید متناسب با رنگ پوستش باشد به این صورت که آرایش کسانی که پوست سفیدی دارند با کسانی که پوست سبزه دارند فرق داشته باشد. در نتیجه قبل از انتخاب رنگ سایه حتما از اینکه این رنگ به تناژ پوستی شما می آید یا خیر را ازش اطمینان حاصل کنید زیرا ممکن است نحوه سایه زدنتان مشکلی نداشته باشد ولی رنگ مناسبی را برای سایه چشم هایتان انتخاب نکنید و در نهایت نتیجه نا مطلوبی از آرایش خود بگیرید. برای تشخیص درجه رنگی و یا تناژ پوستی خود فقط کافی است دو تکه لباس یا حوله به رنگ‌ های سفید و کرم بردارید و در حالی که هیچ آرایشی روی صورت ندارید تصمیم بگیرید که کدام رنگ، مکمل بهتری برای پوست شما است.

اگر رنگ سفید خالص بهتر بود، ته رنگ پوست شما گرم و گندمی است و اگر کرم بهتر بود، ته رنگ سرد و روشن دارید و اگر هر دو متناسب بود، ته رنگ پوست شما خنثی و متوسط است. در ادامه همراه ما باشید تا با چند مدل سایه سبز آشنا شوید.

سایه سبز

سایه سبز

سایه سبز به چه کسانی می آید؟

همانطور که در قسمت بالا اشاره کردیم رنگ سایه ارتباط مستقیمی با رنگ پوست شما دارد در نتیجه اگر به سایه های رنگی یا سبز علاقه دارید بهتر است که پوستی سبزه و گندمی داشته باشید؛ البته این به این معنا نیست که سفید پوستان نمی توانند سایه سبز بزنند، افرادی که پوست سفید دارند از هر رنگی می توانندبه عنوان سایه استفاده کنند ولی گندمی ها با سایه سبز چهره ای بسیار جذاب و دوست داشتنی پیدا خواهند کرد. بهترین رنگ سایه چشم برای خانم هایی که پوست تیره ای دارند بنفش و سبز است، همچنین رنگ طلایی هم انتخاب مناسبی برای سایه چشم زنان سبزه است و آن ها را در جشن ها فوق العاده زیبا می کند.

سایه سبز

سایه سبز

آموزش سایه مرحله به مرحله؛برای داشتن چشم های زمردی حرفه ای سایه بزنید

قبل از هر کاری ابتدا باید زمینه کار را برای سایه زدن چشم مهیا کنید بدین منظور که ابتدا پرایمر سایه می زنیم و در مرحله بعد باید بافت کرمی پرایمر سایه را تبدیل به پودری کنیم که برای این کار یا باید از یک رنگ سایه ای که هم رنگ پوست پلک است استفاده کرد. نوع سایه زدن خیلی به فرم چشم ها بستگی دارد اما در حالت کلی وقتی سایه می زنید رنگ تیره سایه باید از گوشه خارجی چشم شروع شده و همینطور که به قسمت داخلی چشم نزدیک تر می شوید رنگ سایه باید روشن تر بشود. اگر هم بخواهیم مدل چشم را گردتر بکنید می توانید در قسمت مرکزی پلک از سایه های شاین دار استفاده کنید.

سایه سبز

سایه سبز

اگر پوستی گندمی دارید خط چشم سبز رنگ بکشید

اگر جزو افرادی هستید که سایه زدن برایتان سخت است و یا در کل به آرایش های غلیظ علاقه ندارید می توانید از خط چشم سبز رنگ برای آرایش چشم هایتان استفاده کنید. خط چشم های سبز رنگ می توانند همان حالت زمردی و زیبا را به چشمان شما بدهند در عوض زمان کمتری را برای آرایش از شما بگیرند. البته فراموش نکنید که نازک یا پهن بودن یا فرم خط چشم هایتان را حتما متناسب با فرم و مدل چشم خود انتخاب نمایید تا نتیجه مطلوب و دلخواه خود را بگیرید. برای مثال اگر چشم های گرد و درشت دارید خط چشم خود را کشیده و بلند و اگر چشم هایی کشیده و ریز دارید خط چشم خود را کوتاه و کمی پهن تر بکشید.

سایه سبز

سایه سبز

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی