|

استایل قرمز یلدا

ترفندهای استایل قرمز شب یلدا؛ تو شب چله قرمز و طوسی بپوش تا متفاوت به نظر بیای!

استایل قرمز یلدا

پیشنهاد ما برای جشن شب یلدا این است که قبل از اینکه هر لباس قرمز یاقوتی، زرشکی و آب نباتی را بپوشید، با ترفندهای ست کردن این رنگ آشنا شوید.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- شب یلدا یکی از جشن های باستانی ما ایرانیان است که از دیرباز تا امروز هر ساله بطوری با شکوه و ویژه جشن گرفته می شود. و همه ما معمولا در این شب زیبا و به یادماندنی قصد داریم تا ظاهری زیبا و مناسب با تِم این مهمانی را از خود به نمایش بگذاریم. برای این کار ابتدا بهترین رنگی که می توانید برای لباس های خود انتخاب نمایید رنگ قرمز است و در ادامه جالب است که بدانید استفاده از این رنگ در استایل نیاز به آموزش دارد. در نتیجه پیشنهاد ما برای جشن طولانی ترین شب سال این است که قبل از اینکه هر لباس قرمز یاقوتی، زرشکی و آب نباتی را بپوشید، با ترفندهای ست کردن قرمز آشنا شوید. قرمز رنگ خاصی و پر انرژی ای است و از دیگر نمادهای این رنگ می توان به خطر، خشم، عشق، اشتیاق و خیلی حس‌ های دیگر اشاره کرد. حال که با حس و حال این رنگ زیبا بیشتر آشنا شده اید، فکر کنم متوجه شده باشید که ست کردن لباس قرمز نیاز به دقت و حساسیت بالاتری نسبت به رنگ های دیگر دارند.

می توان گفت این که سر تا پا قرمز بپوشید و استایلی جسورانه و شیک داشته باشید تنها حالتی است که نیاز به تفکر زیادی ندارد. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با انواع استایل قرمز آشنا شوید.

استایل یلدا قرمز

استایل یلدا قرمز

در شب یلدا خاص باشید و لباس های طوسی قرمز بپوشید

طوسی یکی از رنگ های شیک، خنثی و لوکس است که در هر نوع از استایل و آیتمی که استفاده شود به ظاهر شما زیبایی استفاده می کند. حال این رنگ زیبا را در کنار رنگ جذابی مثل قرمز تصور کنید، استایل هایی که از ترکیب این دو رنگ هستند چه در شب یلدا و چه در شب های دیگر مطمئنا باعث درخشش شما خواهند شد. برای داشتن استایلی خاص و زیبا در مهمانی شب چله فقط کافی است یک شلوار قرمز و یک شومیز یا مانتوی طوسی به تن کنید و برای جذابیت بیشتر بر روی شومیز خود از گل سینه یا انواع اکسسوری های زنانه قرمز رنگ استفاده کنید.

استایل یلدا قرمز

استایل یلدا قرمز

شب چله استایلی کلاسیک و قرمز مشکی داشته باشید

یکی از مناسب ترین سبک ها برای مهمانی های رسمی و جمع های خانوادگی سبک کلاسیک و یکی از بهترین رنگ ها برای استایل کلاسیک رنگ مشکی است. شما می توانید برای داشتن یک استایل یلدایی و شیک از یک پیراهن قرمز به همراه کفش و اکسسوری مشکی به تن کنید یا یک شلوار مشکی دمپای بلند با شومیز قرمز به تن کنید و بگذارید دمپای شلوارتان روی کفش پاشنه بلندتان بی افتد تا زیبایی را با خود به یلدا ببرید. رنگ قرمز با چرم مشکی هم یک گزینه عالی برای موقعیت هایی است که می خواهید نگرش خود را نشان دهید.

استایل یلدا قرمز

استایل یلدا قرمز

اکسسوری های قرمز استفاده کنید تا ظاهر خود را تکمیل کنید

چه ست پیشنهادی اول و چه نوع دومی را انتخاب می کنید به یاد داشته باشید که اکسسوری مناسب و قرمز رنگ باعث جذابیت دو چندان استایل یلدایی شما می شود. در صورتی که برای مناسبت خاصی قرمز پوشیده‌ اید که رسمی است، می‌توانید از اکسسوری‌ های سیلور براق، نقره‌ای، طلایی و لاجوردی استفاده کنید. همیشه به یاد داشته باشید که استفاده از اکسسوری قرمز را به زمانی محدود کنید که رنگ لباستان خنثی است؛ مثلا وقتی بلوز طوسی پوشیده‌ اید یا از رنگ‌های مشکی، سفید و سرمه‌ای استفاده کرده‌اید. قرمز در کنار این رنگ‌ها ترکیب زیبایی ایجاد می‌ کند.

استایل یلدا قرمز

استایل یلدا قرمز

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی