|

انواع براش آرایشی

معرفی انواع براش آرایشی با نحوه عملکرد؛ دیگه وقتشه آرایش حرفه ای رو یاد بگیری!

انواع براش

براش های آرایشی جزو ابزارهای مهم آرایشی هستند که در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌شوند و هر کدام از آن ها برای نقاط مختلف صورت کاربرد دارند.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- براش های آرایشی جزو ابزارهای مهم آرایشی هستند که در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌ شوند و هر کدام از آن ها برای نقاط مختلف صورت کاربرد دارند. جالب است بدانید که استفاده از براش‌های آرایشی در بهتر نشان دادن آرایش شما نقش بسیار موثری دارند. در نتیجه برای داشتن یک آرایش حرفه ای و بی نقص ابتدا باید ابزارهای آن را بشناسید و درست انتخاب نمایید. این روزها اگر سری به فروشگاه‌ های لوازم آرایشی بزنید، با انواع مختلفی از براش‌ های آرایشی مواجه خواهید شد و این تنوع زیاد ممکن است خرید براش را به یک چالش بزرگ برای شما تبدیل کند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا این چالش بزرگ برایتان به آسونی آب خوردن حل شود.

تمامی براش‌های آرایشی از دو ساختار اساسی تشکیل می‌ شوند و متریال و شکل ظاهری هر کدام نیز با توجه به کاربرد و میزان سهولت در استفاده، متفاوت است. ابتدا قبل از خرید  هر نوع براش آرایشی باید تصمیم بگیرید که براشی که انتخاب می کنید برای چه کار و قسمتی از صورت به آن نیاز دارید، زیرا همانطور که گفته شد هر عمل آرایشی یا قسمت از صورت دارای براش مخصوص است که صرفا برای این کار طراحی شده است.

انواع براش آرایشی

انواع براش آرایشی

براش پودری؛ با براش مناسب پوستی صاف و یکدست داشته باشید

این نوع از براش یکی از مهم ترین براش های آرایشی برای خانم ها است زیرا مرحله آخر و مهم آرایش پوست بوسیله این ابزار کاربردی انجام می شود. این قلم آرایشی نسبت به بقیه بزرگ تر و کرکی تر است و فرم گنبدی شکل دارد تا پودرهای آرایشی را به طور یکنواخت روی صورت پخش کند. براش پودر به طور کلی یک براش ضخیم و کاملا الیافی (مصنوعی یا طبیعی) است که برای بسیاری از محصولات آرایشی قابل استفاده است. برای استفاده از این براش فقط کافی است که مقداری از پودر فیکس خود را برداشته و به آرامی روی صورت پخش کنید.

انواع براش آرایشی

انواع براش آرایشی

براش قاشقی؛ کرم پودر را با دست نزنید

یکی از چالش های ما برای زدن کرم پودر های مایع نوع زدن و پخش کردن آنها روی پوست است و باید بگوییم که بهترین گزینه برای پخش کردن این نوع از فوانداسیون و زیرساز های آرایشی براس های قاشقی هستند زیرا آنها باعث می شوند تا کرم پودرتان خیلی طبیعی و یکدست روی پوست شما پخش شود و در نهایت آرایشی زیبا و بی نقص داشته باشید. در کل اگر بخواهیم براش ها را بر اساس ساختار ظاهری تقسیم بندی کنیم می‌توانیم به محصولات قلمی، براش مسواکی یا براش قاشقی اشاره کنیم. کاربرد براش های آرایشی بر اساس نوع و حجم آنها متفاوت است و استفاده های متنوعی از آنها می‌ شود.

انواع براش آرایشی

انواع براش آرایشی

براش ابرو؛ ابروهای خود را حرفه ای آرایش کنید

شما برای آرایش ابرو به دو عدد براش نیاز دارید یکی برس و شانه ابرو و دیگری براش زاویه دار برای زدن سایه و پر کردن ابروها است. این براش‌ ها هم به صورت جداگانه در فروشگاه‌ های لوازم آرایشی موجود هستند و هم به صورت تلفیقی در یک براش تولید می شوند، به این شکل که براش دارای دو سر بوده و از یک سر برای شانه کردن و از سر دیگر برای زدن سایه یا ژل ابرو استفاده می‌ شود. این براش فقط برای آرایش ابروها طراحی شده است در نتیجه برای زدن سایه و یا کانتورینگ از آن استفاده نکنید.

انواع براش آرایشی

انواع براش آرایشی

براش سایه چشم؛ چشم های زیبا و خوش فرم داشته باشید

یکی از رازهای داشتن آرایش چشمی بی نقص و سایه ای مناسب با فرم چشم و چهره در داشتن براش مناسب برای این کار است. براش‌ های سایه چشم به چند دسته تقسیم بندی می‌ شوند که هر کدام کارکرد مخصوص به خود را دارند و به طور کلی ما به دو دسته آنها یعنی براش ساده و گرد و براش زاویه دار اشاره می کنیم. به یاد داشته باشید که از براش‌ های سایه که سر آن‌ ها گرد است برای ترکیب و محو کردن رنگ‌ ها و از براش های زاویه دار برای سایه زدن نواحی گوشه چشم استفاده کنید یا و اگر می خواهید سایه چشم را به صورت خطی بکشید، بهترین راه استفاده از این براش خواهد بود.

انواع براش آرایشی

انواع براش آرایشی

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی