|

میکاپ اروپایی

امروزی و شیک آرایش کن؛ آموزش صفر تا صد میکاپ حرفه ای اروپایی و لایت

آرایش اروپایی و لایت

میکاپ لایت اروپایی، یکی از ترندهای سال 2022 است. این مدل میکاپ اگرچه شبیه به آرایش های خلیجی غلیظ نیست اما به چهره، زیبایی طبیعی می‌ بخشد.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- میکاپ صورت یکی از اعمال روزمره ای است که از قدیم تا امروز همراه تمام خانم ها بوده است؛ فقط در دوران های مختلف با تغییر ترندها و ابزارها، سبک و مدل آن کمی دستخوش تغییرات شده است. ترند قبل از آرایش های لایت و نود، آرایش غلیظ بود که به آن اصطلاحا خلیجی می گفتند. جالب است بدانید که این سبک از آرایش از فرهنگ خاورمیانه نیز الهام گرفته شده بود و تا مدت های طولانی ای هم در بین خانم ها مد و دوست داشتنی بود. در چند سال اخیر شاهد ترند جدیدی هستیم که دقیقا متضاد با ترند قبلی است، میکاپ اروپایی و لایت سبکی از آرایش است که نقص های صورت را می پوشاند و با این ترفند در نهایت منجر به زیبایی چهره شما می شود ولی هرگز غلیظ و یا دارای خط های پررنگ نیست.

جالب است که بدانید میکاپ لایت اروپایی، یکی از ترندهای سال 2022 است. این مدل میکاپ اگرچه شبیه به آرایش های خلیجی غلیظ نیست اما به چهره، زیبایی طبیعی می‌ بخشد. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با مراحل این آرایش زیبا بیشتر آشنا شوید.

آرایش اروپایی و لایت

آرایش اروپایی و لایت

آرایش پوست؛ پوستی زیبا و بدون نقص داشته باشید

یک آرایش اروپایی و زیبا بیشتر از هر چیز دیگری به پوستی صاف و درخشان نیاز دارد در نتیجه اولین قدم برای رسیدن به پوستی اینچنینی، آرایش حرفه ای پوست است. در این مرحله ابتدا صورت خود را با شوینده مناسب بشویید تا پوستتان از آلودگی ها پاک شود و مواد به راحتی روی پوستتان بنشیند. در ادامه برای زیرسازی از پرایمر و یک سرم مرطوب کننده استفاده کنید و تا جذب شدن کامل صورت خود را با دست ماساژ دهید. در آخر هم برای داشتن پوستی یکدست کرم پودر بزنید و با پنکیک و پودر فیکس آن را تثبیت کنید. دقت داشته باشید که کرم پودر انتخابی از نوع مایع و سبک باشد تا ظاهر طبیعی تری داشته باشید.

آرایش اروپایی و لایت

آرایش اروپایی و لایت

از سایه استفاده کنید؛ خط چشم ممنوع است!

همیشه به یاد داشته باشید آرایش چشم در میکاپ لایت و اروپایی نیازی به خط چشم و یا سایه های مشکی ندارد. در این سبک از آرایش باید از سایه های لایت و ملایمی که چند درجه با رنگ پوست تیره تر هستند استفاده کنید تا ظاهری زیبا ولی در عین حال طبیعی داشته باشید. برای این کار فقط کافی است سایه انتخابی پایه را با براش بالای پلک بزنید و با سایه چند درجه تیره تر گوشه چشم خود را آرایش کنید. در انتها ریمل را فراموش نکنید زیرا مژه هایی بلند و مشکی باعث جذابیت بیشتر چشم های شما می شوند. دقت کنید که فرم سایه در این سبک باید گرد باشد و خیلی از پشت پلکتان بیرون نزد.

آرایش اروپایی و لایت

آرایش اروپایی و لایت

گونه های خود را برجسته کنید

در این مرحله شما از قسمت سخت و مهم آرایش اروپایی گذر کرده اید و فقط لازم است برای جذابیت بیشتر گونه های خود را برجسته و براق کنید. برای این کار فقط کافی است زیراستخوان گونه خود را رژگونه تیره بزنید و قسمت بالای استخوان گونه را با هایلایتر روشن بپوشانید. در این مرحله دقت کنید تا خط بین رژگونه و هایلایتر با براش به خوبی محو شود. در آخر می توانید از رژلب های نود و بژ مانند استفاده کنید که میکاپی کاملا لایت و نود داشته باشید و یا از رژ قرمز رنگ استفاده کنید تا چهره ای اروپایی و جذاب پیدا کنید. جالب است بدانید که در این سبک از آرایش تنها بخشی که مجاز به استفاده از رنگ قرمز و یا تیره هستید رژلب است.

آرایش اروپایی و لایت

آرایش اروپایی و لایت

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی