|

نه ۲۰۰۹

بیخیال سریال و این حرفا انیمیشن 9 رو ببین که یه دونه است؛ بپا بچه مچه دورت نباشه هااا

اگه دوس داری یه انیمیشن خاص و خلاقانه ببینی که کلی روت تاثیر بگذاره هیچی مثل 9 نمیتونه راضیت کنه؛ اما حواست باشه که رده سنی داره.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- با دنبال کردن صفحه سریال و سرگرمی ما مطمئنا تا به حال بارها با این جمله مواجه شده اید که گفته ایم بسیاری از انیمیشن ها به ظاهر برای کودکان هستند اما جامعه مخاطب آن ها در واقع بزرگسالان را نیز در بر می گیرد، انیمیشن هایی نظیر روح، درون و بیرون و بسیاری دیگر. اما این بار می خواهیم انیمیشنی را به شما معرفی کنیم که بسیاری از افراد معتقدند که جامعه هدف آن اصلا کودکان نمی باشد و اگر کودکی آن را تماشا می کند به خاطر درک بالای اوست. این انیمیشن جذاب و خارق العاده که به کارگردانی شین آکر ساخته شده است ناین یا همان 9 نام دارد.

انیمیشن 9

خلاصه خیلی کوتاه از انیمیشن 9

یک دانشمند باهشو به نام اوپنهایمر اقدام به ساعت ربات های کتان ای می کند که هر کدام از آن ها بخشی از وجود او را در بردارند اما سران کشور این ربات ها را از او می گیرند و برای اهداف نظامی استفاده می کنند. پس از مدت تعداد ربات های نظامی زیاد می شود و کار به جایی می رسد که ربات ها به انسان ها حمله می کنند و بر اون ها حاکم می شند. پس از سالها دنیا را ربات های فلزی فرا رگفته به علاوه چند ربات کتانی که آن ها نیز هم از ربات های فلزی هراسانند. و اما ربات شماره 9 آخرین ربات کتانی است که از خواب بیدار شده و سعی می کند تا خودش و دوستانش را از دست ربات های فلزی نجات دهد. ربات های کتانی که که هر کدام بخشی از وجود سازنده خود بودند پیش از این ها داری روح نیز بودند، روحی که ربات هیا فلزی از آن ها ربوده اند و حالا ربات شماره 9  به همراه دوستانش سعی می کنند تا روح خود را بازیابند.

انیمیشن 9

چرا باید انیمیشن 9 را ببینیم؟

انیمیشن 9، یک خلق مبتکرانه و تکان دهنده است که می تواند شما را به فکر وا دارد. در این انیمیشن خبری از لنگ و لعاب های غالب نیست، خبری از رمانتیک بازی و صحنه های دلبرانه هم نیست، 9 یک انیمیشن خشن است، انیمیشنی که در عین خشونتش می تواند اشک را به چشم های شما بیاورد.

به گزارش شایانیوز، از لحاظ کیفیت ساخت و جلوه های بصری نیز این انیمیشن به طرز باورنکردنی ای خیره کننده است. 9 از هیچ جزئیاتی چشم پوشی نکرده است و همه چیز را به زیبا ترین و کامل ترین شکل ممکن به تصویر کشیده. این انیمیشن دیدنی با موضوعات مهمی دست و پنجه نرم می کند از جمله روح انسان، تهدید ناشی از استفاده نادرست فناوری و تکنولوژی، نابودی همه انسان ها در حالتی که دولت ها بیشتر از رفاه شهروندان به فکر گسترش اراضی و قدرت خود باشند و ..... نباید 9 را از دست داد چرا که با موضوعات بسیار جدی و مهمی دست و پنجه نرم می کند.

انیمیشن 9

پدر مادر ها درباره این انیمیشن باید به چه چیزی توجه داشته باشند؟

یک نکته مهم که باید تمامی پدر مادر ها به آن توجه داشته باشند این است که انیمیشن 9 دارای محدودیت سنی 13 سال می باشد و برای کودکان کم سن و سال تر مناسب نیم باشد چراکه ممکن است در روحیه آن ها تاثیر بگذارد. این انیمیشن هیچ گونه لحن نامناسب یا صحنه های غیر اخلاقی ندارد اما همچنان پر است از صحنه های خشنی که ممکن است برای کودکان ترسناک باشد.

بازخورد های انیمیشن 9

به گزارش شایانیوز، انیمیشن 9 از آن دست ساخته هایی است که نظرات مخالف و موافق زیادی را به همراه داشته است. این انیمیشن دوست داشتنی با استایل مینیمال و جلوه تماشایی ای که دارد برای بسیاری از افراد لذت بخش و تماشایی بود اما طبیعتا افرادی هم هستند که به دنبال آرامش بیشتری در یک انیمیشن می گردند و برای همین هم نظرات ضد و نقیض به طرز قابل توجهی در ارتباط با این انیمیشن به چشم می خورد.

انیمیشن 9

امتیازات انیمیشن 9

امتیاز IMDb : 7.0 / 10

امتیاز Rotten Tomato : 58 / 100

امتیاز Filimo: 89  / 100

آیا شما کاربران شایانیوز تا به حال انیمیشن 9 را تماشا کرده اید؟ نظرات و تجربیات خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

اگر به تماشای فیلم و سریال علاقه دارید صفحه سریال و سرگرمی ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

  • ناشناس ارسالی در

    وای این انیمیشن خیلی خووووب

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی