|

استایل های پاییزی رنگی

جذاب ترین استایل های پاییزه فقط با چهار رنگ؛ ترندهای جدید فصلو بشناس

استایل های پاییزی رنگی

در این مقاله رنگ‌ های مناسب لباس برای پاییز را با هم مرور می‌کنیم و بعد به‌ سراغ رنگ‌ هایی می‌ رویم که در کنار هم پالت جذابی می‌ سازند.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- فصل پاییز، فصل رنگ ها است و طبیعت در این فصل جلوه های دل انگیز خود را برای ما نمایان می کند. بهتر است که ما هم استایل و سبک پوشش خود را با فصلی که در آن قرار داریم هماهنگ کنیم و با تلفیقی از رنگ های زیبا، یک استایل پاییزه شیک را برای خود رقم بزنیم. رنگ های پاییزی دارای تنوع بسییار زیادی هستند ولی چند تا از این رنگ ها نماد پاییز هستند و استفاده از آنها در فصل پاییز زیبایی استایل شما را دوچندان می کند. برای خانم ها که مانتو یکی از اصلی ترین آیتم های استایل آنها به حساب می آید انتخاب رنگ کار بسیار دشوار و حساسی است. در این مقاله رنگ‌ های مناسب لباس برای پاییز را با هم مرور می‌کنیم و بعد به‌ سراغ رنگ‌ هایی می‌ رویم که در کنار هم پالت جذابی می‌ سازند.

با سرد شدن هوا بهتر است دیگر رنگ های تابستانی را کنار بگذارید و به سمت رنگ های عمیق تری مثل قرمز، خاکستری و آبی دریایی بروید .البته شما می ‌توانید با ایده گرفتن از طبیعت زیبای پاییزی، طیف وسیعی از رنگ ‌ها را در این فصل بپوشید.

مانتو پاییزه

مانتو پاییزه

رنگ طلایی و زرد؛ استایلی به درخشش خورشید

چندتا از رنگ های فوق العاده زیبا و چشم نواز فصل پاییز رنگ های زرد، طلایی و یا خردلی هستند. همه ما از دیدن این رنگ ها به یاد برگ ریزون پاییز و درختان پاییزی می افتیم پس چه بهتر که در انتخاب مانتو و بقیه آیتم های استایل خود ا این رنگ های زیبا استفاده کنیم و گرما و انرژی بالایی به سبک لباس پوشیدن خود ببخشیم. اکسسسوری های زرد و یا طلایی هم فراموش نکنیم زیرا در فصل پاییز اکسسوری هایی مانند دستکش، شال گردن، کلاه و ... جایگاه ویژه ای دارند.

مانتو پاییزه

مانتو پاییزه

رنگ نارنجی یا شتری؛ پاییزی و شیک

پاییز لبریز از رنگ نارنجی است و ما در همه جا آن را مشاهده می کنیم. کسانی که از این رنگ در پاییز استفاده می کنند یعنی تطابق خود با محیط و در کل زندگی را نشان می دهند. این رنگ شوق و هیجان را نشان می دهد و میل به زندگی را در افراد تقویت می کند. البته دقت کنید که نارنجی ای که در فصل تابستان استفاده می شود با نارنجی ای که در فصل پاییز باید استفاده شود متفاوت است. نارنجی ای که ترند پاییز است تیره بوده و به مسی می زند تقریبا می توان گفت نارنجی های خالص برای رنگ پاییز مناسب نیستند، از آنهایی که با مشکی یا سفید ترکیب می شوند برای مانتو و یا بارونی خود انتخاب کنید.

مانتو پاییزه

مانتو پاییزه

رنگ سبز زیتونی؛ استایلی بهاری در دل پاییز

سبز یکی از رنگ هایی است که جایگاه ویژه ای در استایل خانم ها در تمام فصل ها دارد. ولی جالب است بدانید که سبز زیتونی یکی از شیک ترین رنگ های پاییزه است که برای انواع بارونی و پالتو بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این رنگ نیز از رنگ های متضاد با پاییز است اما استفاده از ان در پاییز بسیار تأثیرگذار خواهد بود و هم برای استایل های اسپرت و هم برای استایل های رسمی گزینه مناسبی است. این رنگ حس ثبات و امنیت را در افراد بالا می برد و حس بد را از آنها دور می کند.

مانتو پاییزه

مانتو پاییزه

رنگ کرم خاکی! استایلی متفاوت و شیک

این رنگ ها بسیار شیک و خیره کننده هستند و ترکیب کردن آن ها با رنگ هایی مانند قهوه ای، مشکی و خردلی بسیار جذاب خواهد بود. از مزیت های این رنگ این است که هم با رنگ های هم خانواده خود و هم با رنگ های متضاد استایل زیبایی می سازد. استایل هایی که در ان ها از این رنگ ها استفاده می شوند معمولا دارای استایل های رسمی و شیک هستند. برای مثال یک بارونی خاکی را با یک بوت پاشنه دار و بلند بپوشید و استایلی شیک و پاییزی را تجربه کنید.

مانتو پاییزه

مانتو پاییزه

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی