|

انواع استایل با مانتو بلند

خوشتیپ خانوم با اصلی ترین بخش استایلت معجزه کن؛ صفر تا صد ست کردن مانتو بلند

انواع استایل با مانتو بلند

مانتو بلند از جمله مدل های پرطرفداری است که استایل ویژه و منحصر به فردی را برای خانم ها ایجاد می کند و باید به حسایت با دیگر لباس ها ست شود.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- مانتو یکی از اصلی ترین بخش های استایل برای خانم ها است و یکی از نکات دوست داشتنی این آیتم اصلی این است که دارای تنوع بسیار بالایی است که نتیجتا در انتخاب دست شما باز است. اگر شما نیز خواهان خرید مانتو بلند هستید، باید دقت کافی در انتخاب شلوار، کفش و یا حتی اکسسوری هایتان را داشته باشید زیرا اگر بهترین و گران‌ ترین مانتو را هم بپوشید ولی به اصول ست کردن دقت نداشته باشید، ظاهرتان به دل نخواهد نشست. به تصور اکثر خانم ها مانتو بلند سخت تر از مانتو کوتاه ست می شود، در حالیکه شما به راحتی با آشنایی با اصول و قواعد ست کردن این مانتو زنانه می توانید زیباترین استایل های خود را داشته باشید.

مانتو های بلند در بازار با طرح های ساده و کار شده وجود دارند و  شما می توانید با ویژگی های فرم بدنتان و رنگ پوستتان یک مانتو بلند مناسب خریداری کنید. در ادامه با انواع مانتو بلند و چگونگی ست کرن آن آشنا خواهید شد؛ پس با ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

مانتو بلند

مانتو بلند

مانتو بلند مجلسی؛ در مجالس بدرخشید

یکی از محبوب ترین مدل های مانتو بلند نوع مجلسی آن است که اغلب توسط خانم ها برای استفاده در مجالس و مهمانی های رسمی انتخاب می شود. مانتوهای بلند مجلسی معمولا کار شده و مشکی هستند و برای ست ردن آن ها باید از شلوار های پارچه ای بلند و دمپا یا راسته استفاده کنید و برای جذابیت بیشتر کفش پاشنه دار بپوشید و بگذارید تا شلوارتان روی کفشتان را بگیرد. لازم به یادآوری است که در این استایل خانومانه و شیک اکسسوری جایگاه ویژه ای دارد پس سعی کنید از اکسسوری های پر زرق و برق و جذاب استفاده کنید.

مانتو بلند مجلسی

مانتو بلند اور سایز؛ کژوال و راحت

یکی از رایج ترین مدل های مانتوی بلند مانتوهای جلو باز و اور سایز نخی هستند که معمولا برای فصل های گرم سال مورد ستفاده قرار می گیرند. شما برای داشتن ظاهری زیبا و منحصربفرد با این مانتوها فقط کافی است از یک شلوار جین مام استایل و یا یک شلوار نخی آزاد و کوتاه استفاده کنید و به همراه آن کفش های کتونی و یا ونس های سفید بپوشید تا استایل تابستانی خود را تکمیل کرده باشید. در این استایل دخترنه استفاده از شال های رنگی و دارای هارمونی با رنگ مانتو باعث ایجاد دوچندان جذابیت در شما می شود؛ پس از شال های ساده استفاده نکنید.

مانتو بلند

مانتو کتی بلند؛ پاییزه و جذاب

همه ما مانتوهای کتی را به نوع کوتاهشان می شناسیم در حالیکه این مانتو زیبا دارای نوع بلند هم نیز است که در فصل های پاییز و بهار بسیار مورد استقبال قرار می گیرد. مانتوهای کتی بلند دارای استایل های نیمه رسمی هستند و برای استفاده در مکان های نیمه رسمی مناسب هستند برای مثال اگر م یخواهید به یک مصاحبه شغلی بروید مانتو کتی بلند و یا یک بارانی بلند بهترین گزینه ها برای شما خواهند بود. در کنار این دلبرای پاییزی بهتر است از بوت و یا کفش های پاشنه دار و اکسسوری های ساده و تا حدی رسمی مانند روسری های هرمس استفاده کنید.

مانتو بلند

مانتو بلند سنتی؛ دلبرانه و با اصالت

 یکی از معمول ترین مدل های مانتو جلو باز و بلند در کشور ما مانتوهایی هستند که دارای طرح های ستنی و یا قبیله ای هستند. این مانتوها معمولا دارای طرح های شلوغ و رنگ های خاص و شاد هستند که از فرهنگ و پیشینه ما الگوبرداری شده اند و حس زندگی و اشتیاق ر در شما زنده می کنند. برای ست کردن این مانتوها سعی کنید از شال های ساده و با رنگ های هارمونی و مناسب با مانتو استفاده کنید .

مانتو بلند

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی