|

معرفی مدل های مختلف ابرو و آرایش آن

مدل ابروتو با توجه به فرم صورت و رنگ چشم هات انتخاب کن؛ بی آرایش زیبا باش!

معرفی مدل های مختلف ابرو و آرایش آن

اگر از دنبال کنندگان ترندهای آرایشی سال باشید، حتما خیلی خوب می‌دانید که امسال مدل ابرو های پهن و نچرال ترند هستند ولی آیا به همه می آیند؟

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- اگر از دنبال کنندگان ترندهای آرایشی سال باشید، حتما خیلی خوب می‌ دانید که امسال مدل ابرو های پهن و نچرال ترند هستند و دیگر هیچ کس مانند گذشته به دنبال تغییرات عجیب و غریب در مدل ابرو های خود نیست. ابروها فرم صورت را شکل می‌ دهند و مرتب بودن آنها نقش مهمی در زیبایی دو چندان چهره شما حتی بدون آرایش و میکاپ های غلیظ دارند. اگر هنوز نمی دانید چه نوع ابرویی به چهره و فرم صورت شما می آید و یا از مدل ابروهای خود راضی نیستید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با دنیای اعجاب انگیز ابروها و شگفتی ها آنها در صورت آشنا شوید.

برای داشتن هماهنگی و  صورتی زیبا در اولین گام باید ببینید چه نوع ابرویی مناسب چهره و صورت شما است زیرا با انتخاب غلط ممکن است علاوه بر ابروهای نا متقارن از زیبایی و جذابیت چشم های خود نیز بکاهید؛ زیرا ابروها بیشتر از آنچه که تصور می کنید در زیبایی و ایجاد جذابیت در چهره شما تاثیرگذار هستند.

مدل ابرو

چه ابروهایی به ما می آید؟ زیبایی های چهره خود را بشناسید

برای انتخاب مدل ابروی مناسب، قبل از هر چیز باید فرم صورت خود را بشناسید. ابروها قاب صورت هستند پس باید با فرم چهره شما تناسب داشته باشند. برای تشخیص فرم چهره خود جلوی آینه بایستید و با یک ماژیک فرم کلی صورت خود را روی آینه بکشید. اگر فرم چهره شما گرد باشد مدل ابرو باید زاویه دار و شکسته باشد و کمان آن بلند باشد تا کمی به کشیده شدن چهره شما کمک کند و یا اگر صورت دراز و کشیده ای دارید باید فرم ابروی شما تخت، افقی و بدون کمان باشد.

مدل ابرو

ابرو پهن و نچرال به چه کسانی می آید؟ ابروهای مدرن و ترند داشته باشید

ساده‌ترین مدل پهن ابرو بـه صورت صاف یا با قوسی ملایم و نچرال اسـت. این مدل هیچ شکل خاصی ندارد و فقط بـه صورت خطی اسـت پر پشت کـه برای صورت‌ های کشیده و یا دارای فرم متناسب مناسب اسـت. شاید بنظر برسد کـه بدلیل شکل دهی کم بـه ابرو این مدل زیبایی خاصی ندارد، ولی جالب است بدانید که این مدل ابرو به خیلی از افراد می آید و زیبایی طبیعی و چشم نوازی را حتی بدون آرایش به چهره می بخشد. اگر احساس می کنید جسارت انتخاب این ترندهای زیبا و درخترانه را دارید حتما یک بار این مدل را امتحان کنید زیرا به احتمال زیاد پشیمان نخواهید شد.

مدل ابرو

باید و نبایدهای فرم دادن به ابرو؛ خودتان آرایشگر خود باشید

خیلی از خانم ها برای آرایش و یا فرم دادن به ابروهای خود از آرایشگرهای ماهر و یا سالن های آرایشی کمک می گیرند در حالی که با آشنایی با فرم چهره و ابروی متناسب چهره خود می توانید به راحتی خودتان با رعایت نکات و اصول فرم دهی ابروهای خود را فرم دهید. برای مثال قبل از پرپشت شدن کامل مو‌ها اقدام به مدل دادن و برداشتن ابروها نکنید و یا برای مدل دادن به ابروهایتان، از قسمت وسط شروع به برداشتن کرده و به تدریج به انتهای ابرو بروید و برای این کار هم از یک موچین مناسب استفاده کنید.

مدل ابرو

آرایش ابرو؛ ابروهای خود را حرفه ای آرایش کنید

قدم اول برای داشتن ابرو هایی مرتب و زیبا، داشتن اطلاعات در رابطه با طراحی صحیح و اصولی ابرو و ابزار مناسب این کار  است. پس حتما از براش های مخصوص آرایش ابرو و سایه هایی متناسب با رنگ مو و پوست خود استفاده کنید. در قدم دوم یک قلمو یا خودکار در امتداد بینی خود قرار دهید تا ابتدای ابروی خود را پیدا کنید. در واقع این نقطه محلی است آرایش ابرو را باید از آن به سمت انتهای ابرو شروع کنید؛ در این مرحله دقت داشته باشید تا براش را در جهت و به شکل تارهای موی ابرو بکشید و از سایه زدن پر رنگ پرهیز کنید.

مدل ابرو

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی