|

آموزش سایه چشم

آموزش چند ترفند برای سایه زدن حرفه ای؛ اینجوری چشات تو خاطره ها میمونه!!!

آموزش سایه چشم

چشم ها اولین عضو صورت هستند که در مرحله اول به چشم میخورند و یکی از بهترین راه های زیباسازی چشم ها دانستن فوت و فن سایه زدن است

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- چشم هایتان دریچه روح شما هستند و می توانند نگاه شما را به خوبی بازتاب دهند. از این رو استفاده از سایه چشم می تواند چشم های شما را زیباتر و جذاب تر نشان دهند. حتما شما هم برای زیباتر شدن چشم های خود، به سراغ سایه های چشمی می روید که زیبا و خوشرنگ باشند زیرا تصور می کنید که این رنگ ها می توانند حتی نگاه شما را نیز تحت تاثیر قرار دهند. ولی جالب است بدانید بر خلاف تصور عموم نوع زدن سایه چشم تاثیر بیشتری روی فرم و حالت چشم دارد تا رنگ های استفاده شده در سایه. برای آموزش ساده و راحت سایه حرفه ای در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. 

انتخاب و استفاده از سایه چشم برای آرایش روزمره، با آرایش مهمانی‌ های رسمی یا قرارهای خاص متفاوت است. اما روش سایه زدن چشم برای آرایش حرفه‌ای و ساده تقریبا یکسان است. در نتیجه برای داشتن آرایش چشمی زیبا و بی نقص فقط کافی است با روش های زدن سایه آشنا شوید

آموزش سایه چشم

زیرسازی سایه چشم؛ پرایمر را فراموش نکنید

برای اینکه آرایش چشم زیبا و بی‌ نقصی داشته باشید، در اولین مرحله بهتر است صورت و چشم‌ هایتان را با شوینده مناسب بشویید تا پوست کاملا تمیز و عاری از آلودگی و چربی باشد . در مرحله بعد باید پلک خود را آماده زدن سایه بکنید و برای این کار کافی است از پرایمر های مخصوص چشم استفاده کنید. در واقع برای آنکه شما بتوانید چشم های خود را زیباتر آرایش کنید، نیاز است تا در ابتدا بیس کار خود را تمیز و یکدست کنید که این کار به وسیله پرایمر ها انجام شدنی خواهد بود. شاید برایتان جالب باشد بدانید که استفاده از پرایمر بر روی دوام و ماندگاری سایه چشم هم تاثیر زیادی دارد.

آموزش سایه چشم

سایه را انتخاب کنید؛ به رنگ پوست دقت کنید

در این مرحله با توجه به تناژ پوستی؛ رنگ چشم و آمدن یا نیامدن آن رنگ به شما، رنگ سایه خود را انتخاب کنید. برای سایه زدن چشم بصورت ساده با استفاده از یک برس متراکم و کوچک، سایه را پشت پلک‌ هایتان پخش کنید و اگر مبتدی هستید و به تازگی شروع به زدن سایه کرده اید پیشنهاد می شود برای داشتن سایه چشم ساده و طبیعی، از یک پالت سایه با رنگ‌ های نود، روشن و مات استفاده کنید.  یکی دیگر از نکاتی که حین سایه زدن باید بدانید، آگاهی از فرم چشم هایتان است زیرا هر مدل سایه چشم ممکن است به چشم های شما نیاید.

آموزش سایه چشم

سایه هایتان را فید کنید؛ چشمانی فریبنده داشته باشید

تفاوت کسی که حرفه ای از سایه چشم استفاده می کند با یک آماتور، می تواند در همین فید کردن سایه ها باشد. برای این کار از یک براش بسیار نرم استفاده کنید و به آرامی براش را در قسمت هایی که میخواهید فید شوند به صورت دورانی بکشید تا خط ومرزهای سایه چشمتان را از بین ببرید. نکته بسیار مهم در این قسمت و در زدن سایه حرفه ای این است که برای آنکه بتوانید به خوبی پشت چشم خود سایه بزنید یا سایه خود را فید کنید باید از براشرهای درست انتخاب کنید.

آموزش سایه چشم

استفاده از خط چشم برای داشتن چشمانی خیره کننده

در مرحله آخر اگر بخواهید می توانید از خط چشم برای زیبایی دو چندان چشم ها در کنار سایه خود استفاده کنید؛ البته برای کشیدن خط چشم حتما به فرم سایه دقت کنید زیرا اگر فرم و رنگ خط چشم با فرم و رنگ سایه همخوانی نداشته باشد علاوه بر اینکه چشمانی زیبا نخواهید داشت، آرایش چشمی کاملا مبتدی و ناخوشایند خواهید داشت. پس در انتخاب خط چشم هنگامی که چشم هایتان سایه دارند بسیار وسواس به خرج دهید تا زحماتتان به هدر نروند.

آموزش سایه چشم

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی