|

استایل سفر پاییزی

برای آخر هفته میخوای بری شمال؟ میدونی چه مانتوهایی تو چمدونت ببری؟

استایل سفر و تعطیلات

هر چند که به هدف سفر شما بستگی دارد اما ما در این مقاله سعی می‌کنیم راهکارهایی را بیان کنم که شما چمدان سبک و مفید تری داشته باشید.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- پاییز یکی از زیباترین فصل های سال بوده که با فصل رنگی رنگی یا فصل عشاق نیز معروف است. یکی از بهترین فصل ها برای سفر و رفتن به دل طبیعت زیبا همین فصل پرچالش است، پرچالش به دلیل شرایط آب و هوایی زیرا اکثر ماها در حین سفر در این فصل نمی دانیم از کدام دسته از لباس هایمان به همراه داشته باشیم و یا چه نوع استایل و پوششی ر انتخاب کنیم که نه سرد و نه خیلی گرممان شود. سفر جزو جدا نشدنی زندگی بسیاری از ما ها است، پس داشتن استایل سفر مناسب آن هم برای ما بسیار اهمیت دارد.

جاده های شمالی کشورمان یکی از آرام ترین و دل پذیرترین جاهای دیدنی در ایران به محسوب می شوند، اگر هنوز در فصل پاییز به این جاده ها و طبیعتشان سری نزده اید امسال حتما امتحان کنید. شایانیوز به شما پیشنهاد می کند برای سفر و داشتن آخر هفته ای لذت بخش در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا چمدانتان را مناسب به مکان و فصل زیبای پاییز ببندید.

استایل-سفر-شمال

استایل پاییزی در سفر، با خیال راحت برو شمال

انتخاب لباس برای سفر اهمیت بسیاری دارد زیرا شما قرار است تایم نسبتا طولانی را خارج از منزی و به دور از کمد لباس هایتان بگذرانید. نکته اولیه که باید در انتخاب استایل سفر  در نظر بگیرید شهر مقصد، فصل و آب هوا است. خب مقصد و فصل سفر ما مشخص است ما عازم طبیعت زیبای شمال در فصل پاییز هستیم پس بریم که چمدونمونو ببندیم. رنگ طبیعت در پاییز به طور خودکار بیانگر و نشان گر یک ترکیب رنگ خاص است که می توان از آن ترکیب رنگ به راحتی در استایل خود در سفرد استفاده کرد.

سفر-پاییزی

استایل بانوان در سفر پاییزی، مانتو یا پالتو؟

خانم ها در نظر داشته باشند برای گذراندن تعطیلات و آخر هفته خود در این فصل زیبا در شمال باید از مانتو های پاییزه و یا پالتو استفاده کنند. برداشتن یک کاپشن پر سبک هم خالی از لطف نیست چون این نوع کاپشن ها نه وزن زیادی دارند و نه جای زیادی می گیرند ولی گرمای مناسبی دارند. شمال در این موقع از سال آب و هوا معتدل و مقداری خنک دارد، در نتیجه از برداشتن مانتوهای کاملا تابستانی و خنک پرهیز کنید زیرا اصلا نیازتان نخواهد شد.

شلوار مناسب در سفر پاییزی

در هنگام انتخاب شلوار در این نوع از سفر ها باید به گرم کردن و گرم نگه داشتن پاها توجه کرد، در نتیجه پیشنهاد می شود از شلوارهای جین دنیم و یا ضخیم بردارید زیرا شلوارهای نخی و یا پارچه ای مناسب پوشیدن در هوای بارانی و سرد فصل پاییز نیستند. لگ های چرم و نسبتا ضخیم هم گزینه های مناسبی برای استایل شما در سفر هستند، البته لگ های پشمی و یا لگ هایی که در قسمت داخلی کرک دارند هم همینطور بوده و پیشنهاد می شود حتما یکی از آنها را همراه خود داشته باشید.

استایل-سفر-پاییزی

کفش مناسب برای سفر شمال در دل انگیز ترین فصل سال

برای این سفر توصیه می شود حتما یک بوت ضد آب و کتونی در چمدان خود قرار دهید و از برداشتن کفش‌‌های تابستانی و پارچه‌‌ای پرهیز کنید. در انتخاب کفش دقت کنید که نوع استایل کفش به گونه ای باشد که با استایل های دیگر شما در سفر به راحتی قابل پوشیدن باشد. کفش مورد نظر باید تا حد امکان سبک و راحت باشد، شاید تصمیم گرفتید در طبیعت قدم بزنید.

لباس-مناسب-سفر-پاییزی

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی