|

مانتو جین

کلی ایده جدید برای جین پوش ها؛ میدونی چطوری با مانتو جین تو استایلت جذابیت ایجاد کنی ؟

اصول پوشیدن مانتو جین

مانتوی جین یکی از مانتوهای محبوب در بین خانم ها است که به دلیل ضخامت مناسب معمولا در فصل های بهار و پاییز بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- یکی از پرکاربردترین انواع مانتو در بین خانم های اسپرت پوش و دارای استایل کژوال مانتو جین است. مانتوهای جین معمولا در جنس ها و مدل های متفاوتی در بازار موجود می شوند. تنوع این نوع مانتوها از جین کاغذی تا جین های خیلی ضخیم تر و دنیم است که به همین خاطر می توان گفت این مانتوی زیبا در تمام فصل ها در کنار شما خواهد بود، جین پوش ها معمولا یک یا چند مدل از این دلبرای پاییزی و تابستانی را در کمد لباس خود دارد.

اگر شما هم جزو خانم های علاقمند به مانتو جین هستید احساس می کنید ست کردن این نوع مانتوها بسیار سخت و دشوار است باید بگویم سخت در اشتباه هستید مانتو لی یکی از عناصر راحت در استایل است که در ست شدن با دیگر لباس ها محدودیتی ندارد. در ادامه این مقاله چند مدل از بهترین استایل هایی که می توانید با این مانتو داشته باشید را برایتان توضیح خواهیم داد. 

مانتو-لی

مانتو جین با شلوار جین؛ چرا که نه

شلوار لی با رنگ متضاد رنگ مانتو جین و یا شومیز جین یکی از بهترین ترکیب ها مخصوصا برای فصل پاییز است. البته برای این ست زیبا باید حتما دقت کنید که تضاد رنگی وجود داشته باشد برای مثال برای مانتو جین روشن از شلوار لی تیره و برای مانتو جین تیره برعکس از شلوار جین روشن استفاده کنید. نکته دیگر که باید در نظر بگیرید هماهنگی بین استایل و سبک این دو جین پرکاربرد است، برای مثال اگه مانتوی جین شما دارای استایل کاملا اسپرت است می توانید از شلوار جینی استفاده کنید که دارای زاپ و یا طرح های مد روز است در غیر اینصورت دچار یک انتخاب اشتباه در استایل خود خواهید شد.

مانتو-جین

مانتو جین و شلوار کتان

یکی دیگر از شلوارهای مناسب برای استفاده با مانتوی لی شلوار کتان است. شلوار کتان مشکلی، کرم، طوسی و یا رنگ های پاستیلی بهترین ترکیب ها را با این مانتوی زیبا برای شما می سازند. بسته با مانتویی که انتخاب می کنید این شلوار ها می توانند، جذب و اسکینی، بگ، مام استایل و یا گشاد باشند. در ست کردن شلوار کتان با مانتوی جین هم به همان اصل تضاد در رنگ ها دقت کنید و اگر هم می خواهید مانتوی خود را جلو باز بپوشید می توانید زیر مانتو یک شومیز بپوشید و در نظر داشته باشید تا جایی که امکان دارد هم رنگ با شلوارتان شومیز را انتخاب کنید.

مانتو-جین

مانتو جین و شلوار پارچه ای؛ استایلی متفاوت داشته باش

شلوارهای پارچه ای با فرم های آزاد و یا راسته و غالبا کمی کوتاه یکی از بهترین انتخاب ها برای استفاده با مانتو یا شومیز جین هستند. اگر از یک مانتوی جین سفید استفاده می کنید بهتر است از شلوار سرمه ای یا مشکی استفاده کنید، البته شلوار پارچه ای معمولا در فصل های گرم سال مورد استفاده قرار می گیرد پس بهترین گزینه برای آن مانتو شومیزی جین است.

شومیز-لی

چه شالی با مانتوی لی سر کنیم؟

قبل از انتخاب شال برای مانتوی جین حتما در نظر بگیرید که مانتوی لی شما نازک و تابستانی و یا از جین های ضخیم و پاییزه است بعد شال را متناسب با جنس آن انتخاب نمایید. هرگز از شال های بسیار نازک و تابستانی با مانتوهای پاییزه استفاده نکنید زیرا ترکیب زیبایی به دست نمی آورید. برای مانتوهای جین معمولا پیشنهاد می شود از شال های تک رنگ و ساده استفاده شود چون خود پارچه های جین غالبا دارای سنگشور و یا پترن هستند در نتیجه شال های شلوغ گزینه مناسبی برای استفاده با این نوع از مانتوها نمی باشند.

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی