|

استایل نوید محمد زاده رو بشناسیم

فکر نکن نوید محمدزاده هَردمبیل میپوشه ها آقا گنگش بالاست؛ بیا از تیپای خفنش جزوه بردار

داشتن استایل شخصی یعنی خاص و ویژه بودن، یعنی تو هر جمعی که حاضر میشی همه نگاه ها رو جلب کردن ببین نوید محمدزاده و بانو چه می کنند با تیپاشون

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- یکی از ویژگی های دنیای مد و فشن اینه که به شما فضا می ده تا اونجور که دوست دارید و مورد پسندتون هست استایل کنید، اگر چه همیشه یک سری کد ها و اصول اولیه برای داشتن یک استایل شیک و زیبا مطرح میشه اما نهایتا شما این امکان رو دارید تا با یک امضای شخصی استایلتون رو همیشه، خاص و ویژه کنید و پاتون رو فراتر از تغییر و تحولات و باید و نباید های دنیای مد و فشن بگذارید، مثل خانوم الناز شاکر دوست که امضای شخصیش جسورانه پوشیدن و البته استفاده از کیف های بسیار لوکس و گرون قیمته.

الناز شاکر دوست

مسئله داشتن یک استایل قابل توجه و خوب فقط برای خانوم ها نیست که اهمیت داره و آقایون خوش پوش و با سلیقه هم به این موضوع توجه کافی نشون میدن، مثلا آقای بهرام رادان در کنار چهره خوبش، خوب هم می پوشه تا حتا جذاب تر از چیزی که هست دیده بشه. حالا مسئله ای که مطرح اینه که در بحث استایل شخصی داشتن معمولا دو دسته از افراد وجود دارند، اون هایی که هنجار ها و چهارچوب ها رو کاملا رعایت می کنند و دوست دارند پوششون جوری باشه که هر جایی وارد میشه صحبت از زیبایی اون ها باشه مثل خانوم سارا بهرامی و دسته دوم اون هایی هستند که سبک ویژه و خاصی رو دنبال می کنند و خیلی به تایید و تحسین بقیه اهمیتی نمیدن و بیشتر دنبال سلیقه شخصی خودشون هستند، که اتفاقا خیلی وقت ها هم این افراد به خاطر استایل هاشون مورد انتقاد قرار می گیرند و جنجال به پا می کنند، مثل آقای نوید محمد زاه.

استایل نوید محمدزاده رو بشناسیم

داشتن استایل شخصی برای همه افراد در هر جایگاهی که هستند مهم و تاثیر گذاره اما در رابطه با سلبریتی ها اهمیت و تاثیر گذاری این موضوع بیشتر احساس میشه به خاطر این که مردم ارتباط بهتری با شخصیت درونی و فضای کاری اون سلبریتی و هنرمند برقرار می کنند. نوید محد زاده از اون دست سلبریتی ها و هنرمند هایی است که تیپ و استایلش خیلی خاص و ویژه است و منحصر به خودش به همین خاطر هم خیلی وقت ها مورد انتقاد قرار می گیره اما نباید از حق بگذریم که در خلق استایل شخصی خودش، نوید محمدزاده بسیار موفق عمل کرده؛ به این ترتیب در ادامه نگاهی می اندازیم به استایل این بازیگر محبوب و پر حاشیه.

1.نوید محمد زاده نا متعارف و جسور

اولین چیزی که مسلما در استایل آقای نوید محمد زاده توجه ها رو به خودش جلب می کنه نا متعارف بودن استایل ایشونه، از پارچه با طرح های حیوانی بگیر تا پوشیدن کاپشن و پافر بلندی که خیلی ها اون رو زنانه می دونند. جالبه که جسارت به خرج دادن نوید محمد زاده در پوشش و استایل کردن انقدر قوی و تاثیر گذار هست که می بینیم خانوم فرشته حسینی هم از زمانی که با آقا نوید محمد زاده ازدواج کردند در پوششون تغیر و تحول اساسی ایجاد شده و رفتند دنبال استایل های جسورانه و ریسک پذیر.

استایل نوید محمدزاده رو بشناسیم

2.نوید محمد زاده کژوال و ژاپنی پسند

حالا این استایل ویژه و ریسک پذیری که آقای نوید محمد زاده برای خودشون در نظر گرفتند اساسا یک استایل کژوال و غیر رسمی است، از جنس پارچه ها بگیر تا طرح های اون ها که همگی از غالب کد های پوششی رسمی و سنگین خارج شدند. اونچه که مشخصه آقای نوید محمد زاده خیلی بهش علاقه داره، طراحی های ژاپنی است. اگر شما نگاهی به استایل ها و طرح های طراحان ژاپنی بیاندازید می بینید که پوشش های اور سایز با برش های ابهام آمیز و گاها طرح های بدون جنسیت در طراحی های اون ها به خوبی نمایان است.

استایل نوید محمدزاده رو بشناسیم

3.نوید محمد زاده عشق شلوار

به گزارش شایانیوز، یکی از راه های داشتن استایل شخصی اینه که همیشه به یک آیتم که مورد علاقه ترینتون هم هست توجه ویژه ای نشون بدید مثلا خانوم سارا بهرامی علاقه زیادی به کیف داره و همیشه هم روی این آیتم حسابی مانور میده؛ در رابطه با آقای نوید محمد زاده باید بگیم که ایشون به پوشیدن شلوار های خاص و ست کردن اون با کفش های خاص علاقه منده.

استایل نوید محمدزاده رو بشناسیم

4.نوید محمد زاده مناسبتی پوش

درسته که نوید محمد زاده استایلی هنجار شکن و به دور از عرف داره اما به این معنا نیست که هر چی رو هر وقت دوست داشته باشه می پوشه و اصلا حواسش به باید و نباید های مناسبتی نیست، نمونه بارز این موضوع هم حضور پر رنگ و البته چشمگیر ایشون در مراسم کن 2022 بود که برای فرش قرمز با کت شلوار تاکسیدو فوق العاده شیک و عالی ظاهر شدند و برای فوتوکال جشنواره هم با یک استایل کژوال شامل کاپشن و شلواری اسپرت و البته کتونی حضور پیدا کردند که نشون دهنده توجه ایشون به موقعیت و جایگاه خودشون و اهمیت مراسم کن است.

استایل نوید محمدزاده رو بشناسیم

به نظر شما کاربران شایانیوز چه نکته های دیگه ای در تیپ و استایل نوید محمدزاده قابل توجه است؟ نظرات و پیشنهاد های خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

اگر دوست دارید مثل بازیگرا لباس بپوشید و خوشتیپ باشید صفحه استایل سلبریتی ما رو حتماً دنبال کنید.​

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی