|

استایل الناز شاکردوست رو بشناسیم

یه تیپ بزن دهن پُر کن مثل الناز شاکردوست؛ خانوم چلچراغ به پا می‌کنه با حضورش!

یکسری از سلبریتی ها و هنرمند ها هستند که رسما مد و فشن رو تو استایل هاشون پیاده میکنند و ته خوشتیپین، مثل الناز خانوم شاکردوست که غوغا میکنه

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- تو دنیای سلبریتی ها و هنرمند ها تیپ و استایل خیلی مهمه برای همین هم خانوم و آقا نداره و همشون توجه ویژه ای به نحوه لباس پوشیدن خودشون دارند، حالا بعضی ها ساده اما شیک پوشن مثل خانوم متین ستوده، بعضی ها کژوال پوشند مثل خانوم نازنین بیاتی و بعضی ها هم همش دنبال مد و ترندی پوشیدنند مثل خانوم ترلان پروانه؛ اما چیزی که در پوشش این خانوم ها ثابته اون هم توجه به خرج دادن در تک تک جزییات است که بهشون کمک می‌کنه هر سبکی که دارند متناسب با اون بهترین استایل رو برای خودشون بسازند، به همین خاطر هم خیلی خوبه که ما سعی کنیم از تیپ و استایل هنرمندها و سلبریتی ها الگو برداری کنیم تا تو استایل کردن هامون موفق تر عمل کنیم.

یکی از سلبریتی های خوش‌چهره و خوش پوش سینمای ایران که خیلی وقت ها هم با پوشش هایی که انتخاب می‌کنه کلی جنجال به پا کرده خانوم الناز شاکردوست است. الناز خانوم شاکر دوست اگر صفحه اینستاگرامش نگاه کنید متوجه میشوید که ایشون کلا آدم خوش پوشیه و خیلی برای تیپ و ظاهر خودش مته به خشخاش میگذاره و وسواس به خرج میده. حالا که ایشون تا این اندازه حواسش به استایلش هست مسلما با کمی ارزیابی تو تیپ و استایل های ایشون میتونیم مهارت بیشتری در لباس پوشیدن خودمون به خرج بدیم.

استایل الناز شاکردوست رو بشناسیم

۱.الناز شاکردوست با اعتماد به نفس

به گزارش شایانیوز، اولین و مهم‌ترین چیزی که در استایل خانوم الناز شاکردوست توجه ها رو به خودش جلب می‌کنه اینه که از سر تا پاشون اعتماد به نفس می ریزه. فکر نکنید که اعتماد به نفس داشتن بده و نشونه خودشیفتگی است، بلکه برعکس اگر شما می خواید  در هر مجلسی بدرخشید باید قبل از هر چیز اعتماد به نفس داشته باشید و نسبت به خودتون، ظاهرتون و استایلتون مطمئن باشید و خانوم الناز شاکردوست هم کاملا به این موضوع واقفه.

استایل الناز شاکردوست رو بشناسیم

۲.الناز شاکر دوست جسور و ریسک پذیر

الناز خانوم شاکردوست از اونجایی که اعتماد به نفس خوبی هم داره هیچ وقت در پوشش، خودش رو محدود نمیکنه و خیلی وقت ها هم دقیقا به خاطر همین جسارت به خرج دادن هاست که تیپ و استایلش سر زبون ها میوفته، مثل مانتو فنر دوزی شده سفیدی که در جشن حافظ پوشیده بود و یا کیف کوچیک و طرح سگی که در اکران مردمی فیلم تی تی به دست داشت و کلی باهاش جنجال به پا کرد.

استایل الناز شاکردوست رو بشناسیم

با این همه جالبه بدونید که الناز شاکردوست اگرچه ریسک پذیری بالایی در پوشش خودش به خرج میده اما در بیشتر مراسم ها و جشنواره های مهم به سراغ رنگ های مثل مشکی و سفید میره، رنگ های که باعث می‌شوند ظاهر شما مقتدرانه تر و لوکس تر دیده بشه.

استایل الناز شاکردوست رو بشناسیم

۳.النار شاکردوست ترندی پوش

از تیپ و استایل های مختلف خانوم الناز شاکردوست کاملا مشخصه که ایشون هم اهل مد و فشنه و هم کاملا به این موضوع تسلط داره و خوب میدونه که چی، کِی رو بورسه و باید ازش استفاده کنه و از اونجایی هم که هیچ هراسی از متفاوت بودن نداره خیلی راحت می‌ره سراغ آیتم های ترندی حالا می خواد رنگ باشه، طرح باشه یا یک آیتم ویژه. با این حال نمی‌تونیم بگیم که الناز خانوم شاکردوست مثل خانوم ترلان پروانه کلا ترندی پوشه، چون الناز شاکردوست به خاص بودن و ویژه بودن پوشش خودش بیشتر از ترندی بودن اون اهمیت میده.

استایل الناز شاکردوست رو بشناسیم

۴.الناز شاکردوست عشق کیف و کفش

اگر اخبار مرتبط با خانوم سوپر استار رو دنبال کرده باشید مطمئنا با کیف چند صد میلیونی برند Hermes ایشون هم آشنایی دارید، خب همین کافیه که بشه حدس زد خانوم الناز شاکردوست تا چه حد به کیف‌ و کفش خودش اهمیت میده ‌و براشون پول خرج می‌کنه.

استایل الناز شاکردوست رو بشناسیم

یه نمونه دیگه از کیف‌های لوکس و گرون قیمت ایشون میشه به کیف‌ برند Saint Lauren که در اکران مردمی فیلم تی تی دستشون بود اشاره کرد. با توجه به این خرج و دقتی که الناز خانوم برای کیف‌هاش به خرج میده اصلا جای تعجب نداره که بگیم به طور معمول کیف های ایشون نقطه عطف استایلشون هستند که خیلی توجه جلب می‌کنند.

استایل الناز شاکردوست رو بشناسیم

به نظر شما کاربران شایانیوز چه نکته های دیگه ای در تیپ و استایل الناز شاکر دوست قابل توجه است؟ نظرات و پیشنهاد های خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

اگر دوست دارید مثل بازیگرا لباس بپوشید و خوشتیپ باشید صفحه استایل سلبریتی ما رو حتماً دنبال کنید.​

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی