|

کلی ایده برای دکوراسیون سفید

دوست داری دکور خونَت هرگز از مد نیوفته؟ یک چیدمان سفید اما نه بی رنگ و روح می ترکونه

یه دکوراسیون سفید می تونه کاری کنه که خونه شما هم شیک و با کلاس باشه هم آرامش بخش و رویایی اما چطوری؟ ما براتون کلی ایده خوووب داریم.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- یکی از مسائلی که ما ایرانی ها هنگام خرید لوازم و اسباب و اثاثیه منزل خیلی بهش فکر می کنیم اینه که دلمون نمی خواد وسیله ای که خریدیم سال دیگه از مد بیوفته و دلمون رو بزنه و همیشه به دنبال لوازمی هستیم که بتونند زیبایی خودشون رو حفظ کنند و از چشممون نیوفتند.

با این تفاسیر یکی از مواردی که می تونه خیلی به ما کمک کنه تو انتخاب رنگ دیده میشه؛ زمانی که شما از رنگ های خنثی و روشن استفاده می کنید نه تنها باعث نمیشند که خیلی زود از چیدمان و دکوراسیونتون خسته بشید بلکه هیچ وقت هم قدیمی نمیشند، برای همین یکی از بهترین گزینه ها برای طراحی و دکوراسیون یک خانه چیدمانیه که اساسش سفید رنگ باشه.

حالا ممکنه با خودتون فکر کنید که ایده طراحی و دکور کردن با رنگ سفید فقط مختص خونه هاییه که سبک و سیاق مدرن و یا خیلی مینمال دارند اما این طور نیست؛ رنگ سفید تداعی کننده پاکی، تمیزی، اعتماد به نفس و در عین حال پیچیدگی است برای همین هم یک رنگ همه کاره و همه فن حریف به حساب میاد و شما از هر سبک و استایلی که پیروی می کنید می تونید با آغوش باز پذیرای رنگ سفید باشید.

1.سفید و سیاه

یکی از خاص ترین و شجاعانه ترین انتخاب های ممکن استفاده از دکوراسیون سفید و مشکی است، البته در این نوع از طراحی می تونید از رنگ طوسی هم استفاده کنید؛ اما چیزی که مهمه اینه که باید خیلی حواستون به چیدمان وسایل باشه به خاطر این که اگر ترکیب وسایل مناسب نباشه ممکنه چشم شما رو بزنند و از لحاظ بصری براتون اذیت کننده باشند.

دکوراسیون شیک و سفید

2.استفاده از عناصر طبیعی

اگر با تمیز نگه داشتن لوازم مشکلی ندارید یک خانه به کل سفید می تواند جذابیت باور نکردنی ای را برای شما به ارمغان بیاورد اما برای اینکه در یک دریای سفید گرفتار نشوید می توانید از عناصر طبیعی برای دکور کردن استفاده کنید مثل میز و صندلی هایی که طرح چوبی دارند و یا گل و گیاهی که مناسب فضای خونه شما هستند. در طراحی خانه به این سبک اسکاندیناوی می گویند که مرز بین داخل خانه و خارج از بین میره.

دکوراسیون شیک و سفید

3.استفاده از رنگ های متناسب

به گزارش شایانیوز، ممکن است با خودتان فکر کنید که یک دکوراسیون سفید مطمئنا بی روح و دلمرده است اما این طور نیست همه چیز به سلیقه شما بر می گردد؛ اگر فکر می کنید که بیش از اندازه از رنگ ها دور شده اید اما نمی خواهید که رنگ هایی تند و پر رنگ به فضا خانه خود اضافه کنید بهتر است کمی زیتونی، بژ یا قهوه ای ملایم به دکوراسیونتان اضافه نمایید.

دکوراسیون شیک و سفید

4.استفاده از رنگ های پر نشاط و با حرارت

اما اگر عاشق رنگ های شاد و زنده هستید هم همچنان سفید برای شما یک گزینه ایده آل است. دکوراسیونی که اساس آن سفید است به شما این اجازه را می دهد تا در برخی موارد با دست باز به انتخاب رنگ های تند و تیز و بانشاطی بروید که می تونند زندگی و طراوت را به زندگیتان اضافه کنند.

به خاطر داشته باشید که رنگ ها روح خانه هستند و نمود شخصیت و صدای درونی شما هستند مهم نیست که فقط یک دیوار را رنگ می کنید یا برای تمامی وسایلتان به سراغ رنگ ها می روید در هر حال آن ها خود شما هستند.

دکوراسیون شیک و سفید

5.پیروی از سبک مینیمال و اسکاندیناوی

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم مطمئنا دکوراسیون سفید تداعی کننده یک سبک و سیاق مینیمال است. خب نمی توان انکار کرد که یک دکوراسیون مینیمال و ساده به رنگ سفید می تواند جذابیتی بی نظیر را به خانه شما اضافه کند. اگر دوست دارید که کمی سبک اسکاندیناوی نیز به طراحی خانه خود اضافه کنید بهتر است در قدم اول به سراغ استفاده از رنگ های سرد بروید و بعد به خاطر داشته باشید که باید از اجتماع اسباب و لوازم زیاد دوری کنید.

این نوع از چیدمان برای کسانی که خانه های کوچک و یا برای مثال اتاق نشیمن کوچک دارند یکی از بهترین و کاربردی ترین گزینه هاست که شدیدا هم پیشنهاد می شود.

دکوراسیون شیک و سفید

نظر شما کاربران شایانیوز در رابطه با یک دکوراسیون و چیدمان سفید چیست؟ نظرات و پیشنهاد های خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

اگر دوست دارید یاد بگیرید که چجوری خونه تون رو خوشگل بچینید صفحه چیدمان خونه ما رو دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی