|

اصول شیک پوشی

واسه خوشتیپی انقدر تو نَخ مانتو نباش شلوارم مهمه؛ بیا بگمت اونایی که باید داشته باشی

در کنار مانتو که توی خوشتیپ شدنتون خیلی موثره نمیشه از تاثیر انکار ناپذیر شلوار غافل شد پس چه بهتر که شلوارای پرطرفدار بشناسید.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- مانتو، شلوار، کیف، کفش، شال یا روسری پوشش خانم های ایرانی در بیرون از منزل رو تشکیل میدن. حالا اینکه کدومشون مهم ترن بحث مفصلیه. خیلیا معتقدن که مانتو از همه مهم ترِ چون بیشتر توی دیدِ، عده ای هم معتقدن که شال یا روسری به دلیل مجاورت با پوست صورت مهم ترین آیتم در پوشش خانم ها می باشد، کیف، کفش و شلوار بیچاره هم کلا مغبون واقع شدَن و خیلی بهشون توجه نمیشه.

اگه بخوایم واقع بینانه به قضیه نگاه کنیم باید بگیم که همه آیتم ها در کنار هم مهم هستند و هماهنگی بین این آیتم ها در نهایت میتونه از شما یه خانمِ جذاب و خوشتیپ بسازه. پس از هیچ کدوم نباید غافل شید البته دیدگاه کسایی که مانتو رو از بقیه مهم تر میدونن هم به نوعی درستِ مانتو مهم تره چون باید به عنوان مبنا قرار بگیره و بقیه آیتم ها متناسب باهاش انتخاب بشن. پس مهم تر بودن مانتو به این معنی نیست که بشه بقیه آیتم ها رو نادیده گرفت.

اگه مطالب قبلی ما رو دنبال کرده باشید میدونید که مفصل راجع به مانتو صحبت کردیم امروز میخوایم در مورد شلوار صحبت کنیم توی این مطلب میخوایم بهتون بگیم که توی کمد یه خانم شیک پوش باید این شلوارا حتما باشه.

شلوار راسته؛ یکی از کم ریسک ترین ها

شلوارهای راسته رایج ترین نوع شلوار هستند که الگوی پایه تمامی شلوار های دیگه می باشند. گشادی این شلوارا در تمامی قسمت ها از بالا تا پایین یکسانه. این نوع شلوار هم از جنس پارچه ایش هست و هم جین. شلوار های راسته چون ظاهری ساده دارن برای همه مراسم ها از رسمی گرفته تا غیر رسمی مناسبن.

شلوار راسته

عکس از صفحه style_modane

به گزارش شایانیوز، یکی از ویژگی های شلوارهای راسته اینِ که ست کردن باهاشون خیلی راحته شما می تونید اون ها رو با همه لباس هاتون از مانتو کوتاه اسپرت گرفته تا بلند مجلسی ست کنید؛ در حقیقت هیچ محدودیتی برای شلوارهای راسته وجود نداره نه از لحاظ ست کردن با انواع و اقسام مانتو ها و نه از لحاظ پوشش که فقط مختص به یک سری از افراد با فرم بدنی خاص باشه.

شلوار دمپا گشاد؛ پرطرفداری که دائم در حال رفت و آمدِ

دمپا گشاد یکی از شلوارهای خیلی پرطرفداره که از قدیم الایام مورد توجه بوده، یه مدتی که شلوارهای اسکینی خیلی ترند شده بودن کمتر از این نوع شلوار استقبال میشد اما شلوار های دمپا همیشه یه انتخاب خوب برای ست های رسمی و مجلسی می باشند.

شلوار دمپا گشاد

عکس از صفحه sam_desiign

مانتوهای کوتاه و کتی جزء بهترین انتخاب های برای شلوارهای دمپا هستند به ویژه اگه خیلی بلند قد نیستید. شلوار های دمپا به خاطر طراحی پاچه گشادی که دارن وقتی با مانتوهای کوتاه ست بشن، باعث کشیده تر دیده شدن اندام شما میشن. حالا اگر دوست دارید که تیپ و استایلتون فشن و خاص باشه چی بهتر از اینکه این شلوارُ با مانتو فانتزی ست کنید. این شلوارها با شومیز و مانتوهای مجلسی هم همنشینی خوبی دارن.

شلوار جین اسکینی؛ شیک و کار راه انداز

جین اسکینی از اون شلوارای کار راه اندازیه که توی کمد همه حداقل یکی ازَش هست. این شلوارها مکمل مناسبی برای استایل های روزمره هستند و میتونید اونا رو با شومیز، مانتو کتی، مانتوی جلو بسته، انواع مانتوهای جلو باز و کلا هر مانتوی دیگه ای ست کنید. انواع کفش های تخت، پاشنه دار و نیم بوت هم  قابل ست شدن با شلوارهای جین اسکینی هستند. لازم به ذکر که این شلوارها برای موقعیت های رسمی مناسب نیستند.

شلوار جین اسکینی

عکس از صفحه zhest_landd

اگر دوست دارید آراسته و خوش تیپ باشید صفحه مد و فشن ما را دنبال کنید.​

عکس از صفحه taysiz.collection1

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی