|

ماجرای فایل صوتی منتسب به ایران موسوی مادر بابک خرمدین چیست؟

فایل صوتی منتسب به ایران موسوی همسر اکبر خرمدین در فضای مجازی در حا دست به دست شدن است

لینک کوتاه کپی شد

فایل صوتی منتسب به ایران موسوی، مادر بابک و آرزو خرمدین که اکنون در زندان به سر می برد، در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که در آن خانم موسوی از سالهای طولانی آزار و اذیت و تجاوز زناشویی به خود توسط اکبر خرمدین، همسرش خبر داده است.

خانم موسوی همچنین به عنوان نخستین پیام عمومی خود به چند دهه رفتارهای خوفناک همسر خود اشاره کرده و شایعات پیشین در خصوص آزار جنسی و تجاوز به دخترش -آرزو خرمدین- را تایید کرده است.

شایانیوز نمی تواند صحت این صحبت ها و انتساب آن به ایران موسوی (مادر بابک و آرزو خرمدین) را تائید کند.

چندی پیش قتل” بابک خرمدین “، خواهر و دامادشان در صدر  اخبار حوادث قرار گرفت و ماجرا از این قرار بود که  ۲۶ اردیبهشت ماه تکه‌های بدن یک مرد در سطل زباله‌ای واقع در فاز سه شهرک اکباتان کشف شد، خبرکشف این جسد در رسانه ها منتشر و ساعتی بعد مشخص شد جسد مثله شده متعلق به “بابک خرمدین” کارگردان سینمایی است.

ایران موسوی مادر بابک خرمدین

زمانی که کارگر ضایعاتی، محل کشف جسد مثله شده را به مأموران پلیس نشان داد، مأموران پلیس با بررسی دوربین‌های مدار بسته توانستند ماشینی را که این جسد با آن منتقل شده بود، شناسایی کنند و با شناسایی صاحب خودرو یعنی “اکبر خرمدین” پدر “بابک”، به منزل آنها رفته و در حمام خانه با لکه‌های خون مواجه شدند، مأموران پدر و مادر بابک را به عنوان اولین مظنونان قتل بازداشت کردند.

هنوز ساعتی از بازداشت پدر و مادر “بابک خرمدین” نگذشته بود که آنها به قتل “بابک خرمدین” اعتراف کردند.

بعد از اعترافات هولناک پدر “بابک خرمدین” به قتل او، مثله کردن و اختفای جسد با کمک همسرش، معمایی جدیدی مطرح شد که ناپدید شدن ناگهانی خواهر بابک بود.

پدر “بابک خرمدین” که در پرونده قتل فجیع پسرش دستگیر شده بود، پس از ۳ روز پرده از ۲ جنایت دیگر برداشت و به قتل دختر و دامادش اعتراف کرد.

60a8a21aeaa43

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه