|

شیر رفته پشت بوفالو و چسبیده بهش اما همین که بوفالو برگشت سکته رو زد / عجبااا

شاید براتون عجیب باشه اما بوفالو ها جزء معدود حیواناتی هستند که شیر ها به شدت ازشون می ترسند. اگه باورتون نمیشه این ویدئو رو ببینید.

لینک کوتاه کپی شد
6

شایانیوز- بوفالو پستانداری از نژاد گاو ها با شاخ هایی هلالی شکل است که جثه ای بزرگ دارد. بوفالو نژاد های مختلفی دارد که معروف ترین آنها، بوفالوی آمریکایی و بوفالوی آفریقایی می باشد. متوسط عمر یک بوفالو، چیزی حدود 25 سال است. بوفالو به دلیل جثه بزرگ و وزن بالایی که دارد، رعب و وحشت را به دل سایر حیوانات جنگل و انسان ها راه می دهد. یک بوفالوی وحشی علیرغم این جثه بزرگ، می تواند با سرعتی حدود 50 کیلومتر بر ساعت بدود و این سرعت چیزی حدود سه برابر سرعت دویدن انسان است. با این تفاسیر اگر یک بوفالوی وحشی به سمت شما حمله کند، به آسانی به شما خواهد رسید و با شاخ های تیز و هلالی شکلش شما را تکه تکه خواهد کرد. بوفالو یکی از پرقدرت ترین حیوانات جنگل در کنار شیر، ببر و خرس به حساب می آید.

بوفالو ها به صورت گله ای زندگی می کنند و هر گله بین 50 تا 500 عضو دارد که اغلب از بوفالوهای ماده و فرزندان آن ها تشکیل شده است. یکی از حرکات جالب بوفالوها تبعیت از رای اکثریت در گله می باشد، زمانی که چند مسیر برای عبور وجود دارد بوفالوهای ماده هر کدام در هر مسیری که ترجیح می دهند شروع به حرکت می کنند و مسیری که بیشترین تعداد آن را انتخاب کرده باشند مسیر حرکت گله خواهد بود.

اگر به اتفاقات خارق العاده ای که در طبیعت و در میان حیوانات رخ میدهد علاقه دارید صفحه حیات وحش ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

  • راز بقا ارسالی در

    شیر میخواست باهاش دوست بشه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی