|

سه شنبه 3 خرداد تکلیف جداول ارتقا رتبه بندی معلمان روشن می شود؟

آیین نامه اجرایی قانون نظام رتبه بندی معلمان تا معیار 2 قسمت الف ماده 4 مورد وفاق اعضا قرارگرفت.

لینک کوتاه کپی شد
1

کمیسیون امور عمومی و سرمایه انسانی هیات دولت مورخ امروز تشکیل جلسه داد. آیین نامه اجرایی قانون نظام رتبه بندی معلمان تا معیار ۲ قسمت الف ماده ۴ مورد وفاق اعضا قرارگرفت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از روزنو؛ نمایندگان دستگاه ها با استقرار رتبه بندی معلمان به شرط تعیین بودجه موافقت ضمنی نمودند و طرح آن در جلسه هیات وزیران به نظر نهایی سازمان برنامه و بودجه موکول شود.

علی احمدی معاون سازمان برنامه و بودجه اختصاص مبلغ ۱۳ همت برای سال ۱۴۰۱ را بودجه کلی مطرح کرد و عنوان نمود پاداش بازنشستگان در ذیل همین بودجه تعریف شده است و مجلس محترم هزینه کرد بودجه رتبه بندی را با ۱۱ مورد دیگه پیش بینی نموده است و رفع این مشکل نیاز به کسب تکلیف دارد.

ایشان یادآور شد، مانند سایر مسئولان، دغدغه رتبه بندی را داریم و به معلمان قول می دهم موضوع رتبه‌بندی به عنوان کسی که وزیر آموزش و پرورش بودم اولویت من نیز می باشد.

در پایان قرار شد پس از کسب تکلیف گردش خزانه، جلسه ای در روز سوم خرداد منعقد و جداول ارتقا رتبه بندی معلمان مورد تصویب قرار گیرد.

در این جلسه، نماینده سازمان امور اداری و استخدامی با انتقاد از عملکرد وزارت آموزش و پرورش در شروع فرآیند رتبه بندی و درخواست مدارک از معلمان در برخی نواحی تهران ، این کار را عدم توجه به جلسات کمیسیون عمومی و هیات وزیران دانست و خواستار شفاف سازی دقیق معیارهای عمومی، حرفه ای و تخصصی معلمان برای تسریع فرآیند رتبه بندی شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی