|

آهنگ تیزر و مخصوص تولید محتوا از کجا دانلود کنیم؟

آهنگ های مخصوص ساخت فیلم و تولید محتوا، کاملا جدا از موزیک های معمولند این سبک از آهنگ ها مخصوص ساخت تیزر های ویدیوی، تبلیغات و ... هستند.

لینک کوتاه کپی شد
3

آهنگ بخش اصلی در یک تولید محتوای جذاب و کاربر پسند است، اگر شما هم یک تولید کننده محتوای ویدیوی، فیلم ساز یا انیمیشن ساز هستید، حتما به آهنگ مخصوص ساخت تیزر و تولید محتوا نیاز دارید، پس با من همراه باشید تا یک منبع بسیار جذاب برای دانلود آهنگ تیزر و مخصوص تولید محتوا را به شما معرفی کنم.

آهنگ تیزر دقیقا چه نوع آهنگی هست؟

آهنگ های مخصوص ساخت فیلم و تولید محتوا، کاملا جدا از موزیک های معمول خواننده ها یا آهنگ ساز های معروف است و این سبک از آهنگ ها کامل مخصوص ساخت تیزر های ویدیوی، تبلیغات، فیلم سازی و ... در قالب های مختلف ساخته می شوند. این سبک از آهنگ ها معمولا در ژانر ها و حس و حال های خاص ساخته می شوند برای مثال آهنگ ها با حس و حال هیجانی، ورزشی، آهنگ ترسناک، آهنگ احساسی، شاد یا غمگین، اهنگ بیس دار تبلیغاتی، آهنگ حماسی یا آرام بخش و صدها حس و حال دیگر که هر کدام از آنها کاربرد خاصی دارند، موزیک های تیزر معمولا بی کلام هستند (البته موزیک با وکال هم برای سبک ها و کارهای خاص موجود است)

این آهنگ ها معمولا توسط تولید کننده گان محتوا، یوتوبر ها، بلاگرها، سازندگان تیزر های تیلیغاتی، فیلم ساز ها و انیمیشن ساز ها در پروژه ها و محتواهای ویدیویی استفاده می شود و اغلب کاربرد تجاری دارد، پس شما هم اگر در هر کدام از زمینه های بالا فعالیت دارید یا در اینستاگرام و یوتیوب تولید محتوا می کنید حتما به موزیک های مخصوص کار خود نیاز خواهید داشت.

آهنگ تیزر و مخصوص تولید محتوا از کجا دانلود کنیم؟

خبر خوبی که برای شما دارم این هست که از این به بعد در هر زمینه و حس و حالی آهنگ نیاز داشته باشید، می توانید موزیک مورد نظر خود را به راحتی دانلود و استفاده کنید، فرقی ندارد شما یک محتوای ترسناک، کمدی ، هیجانی، حماسی یا هر سبک دیگری ایجاد کرده اید از این پس می توانید در بخش آهنگ تیزر CGKOK تمامی موزیک ها و آهنگ های مخصوص ساخت تیزر، تولید محتوا و فیلم سازی را دانلود کرده و در پروژه های خود استفاده کنید. در این بخش سایت CGkok به آرشیو بزرگی از آهنگ تیزر و افکت صوتی دسترسی دانلود خواهید داشت و از هرگونه آهنگ در هر سبک و حس و حالی بی نیاز خواهید شد.

میلیون ها افکت صوتی و هزاران آهنگ تیزر در سایت سیجی کوک برای دانلود در اختیار کاربران است و فرق ندارد شما آهنگ اخبار نیاز داشته باشید یا موزیک حماسی یا آهنگ سینمایی در هر سبک موسیقی و در هر حس و حالی در دسته بندی های مختلف این سایت موزیک مناسب آماده دانلود است.

بخشی از دسته بندی های موزیک تیزر سایت CGKOK :

موزیک پس زمینه، موزیک لوگو، موزیک موشن گرافیک، موزیک پیانو، احساسی، حماسی، تریلر، موزیک ترسناک، سینمایی، راک، عروسی، شاد، غمگین، آمبیانس، موزیک اخبار، اکشن، فانتزی، مهیج، موزیک هاوس، موزیک ورزشی و ...

image_1640515711

دانلود آهنگ تیزر از CGKOK

خوب دوستان در این مطلب سعی کردم یک آرشیو بزرگ برای دانلود موزیک تیزر و افکت صوتی را به شما معرفی کنم، با توجه به اینکه تقریبا همه کسب و کارها نیاز دارند تا محتوای مناسب برای شبکه ها اجتماعی خود ایجاد کنند و برای این کار به آهنگ های مخصوص و مناسب نیاز دارند، سایت سیجی کوک می توانید برای شما بسیار کاربردی باشد و از دسته بندی آهنگ تیزر این سایت هر موزیکی که نیاز دارید را به راحتی دانلود کنید. پیشنهاد میکنم حتما در گوگل سایت CGKOK را سرچ کنید و از امکانات خوب این سایت برای تولید محتوا استفاده کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی