|

راهکار معلمان قمی برای اجرا رتبه بندی؛ "یه اختلاس کم بشه رتبه بندی حل میشه"

معلمان استان قم برای بار دوم و در اعتراض به عملکرد مجلس در خصوص طرح رتبه بندی معلمان تجمع کردند

لینک کوتاه کپی شد

معلمان قمی در این تجمع فرهنگیان شرکت کننده با سر دادن شعار‌هایی خواستار احقاق حقوق خود با اجرای دقیق و کامل لایحه رتبه بندی معلمین شدند.

لایحه رتبه‌بندی چند ساله است؟

احمدی نماینده معلمان با انتقاد از اینکه این لایحه ۱۲ ساله در دولت و مجلس‌های گذشته خاک میخورد از بی توجهی مسئولین نسبت به این لایحه انتقاد کرد.

وی گفت: دولت گذشته در روز‌های پایانی این لایحه را به مجلس داد در صورتی که لایحه سال‌ها مسکوت مانده بود

احمدی با بیان اینکه دولت قبل با این اقدام دست مجلس و دولت فعلی را در پوست گردو گذاشت یادآور شد: مجلس در ۱۵ تیر امسال این لایه را با توجه به خواسته‌های معلمین به تصویب رساند، اما متاسفانه ابلاغ نشد و در ۳۱ شهریور امسال بار دیگر در کمیسیون آموزش با دستکاری و تغییر در ارقام آن به تصویب رسید که خواسته معلمان را تامین نمی کند.

وی افزود: ما در این اجتماع به دنبال اجرای دقیق قانون هستیم و خود را سرباز و مطیع رهبری و نظام اسلامی می‌دانیم و این خواست ما کاملاً صنفی و در راستای مبارزه با تبعیض و فساد است و هیچ‌ گونه شائبه سیاسی در آن وجود ندارد و دشمنان هم بدانند که ما فرهنگیان و معلمین خود را خادم، عاشق و مطیع نظام اسلامی و رهبری می‌دانیم و هیچگاه نخواهیم گذاشت دشمنان از این اجتماع ما سوء استفاده کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم هم با حضور در جمع فرهنگیان با ابراز قدردانی از مطالبه‌گری مسالمت‌آمیز و همراه با رعایت شئونات اخلاقی و کرامت و منش معلمی گفت: پیگیری‌هایی در سطح ملی در حال اجرا است امیدواریم که به زودی خبر‌های خوبی در این زمینه به گوشی ما برسد.

شیخ الاسلام افزود: اجرای رتبه بندی معلمین در دست استان نیست و باید از طریق دولت و مجلس در سطح ملی بررسی و اجرایی شود، اما ما در اداره کل آموزش و پرورش با مسئولین مربوط رایزنی خواهیم کرد و در این زمینه قطعاً پیگیری‌های مورد نیاز را انجام خواهیم داد.

اعتراض-معلمان-3

اعتراض-معلمان

اعتراض-معلمان-1

پیشنهادات ویژه

  • ص ج ارسالی در

    سلام و درود و عرض خسته نباشی محضر معلمان استان قم که برای اجرای رتبه بندی معلمان، تجمع کردند. 🙏✌️🙏

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی