|

نحوه فعالسازی اینترنت رایگان «شاد» در سال ۱۴۰۰ (همراه‌اول، ایرانسل و رایتل)

با وارد کردن کد فعال سازی اینترنت برنامه شاد می توانید بدون احتساب هزینه اینترنت از نرم افزار شاد آموزش و پرورش استفاده نمایید.

لینک کوتاه کپی شد

کاربران برنامه شاد (معلمان، دانش آموزان، مدیران و …) که احراز هویت در برنامه شاد را انجام داده اند، میتوانند از سراسر کشور به صورت رایگان از اینترنت ایرانسل، همراه اول و رایتل استفاده کنند.

اینترنت رایگان شاد برای ایرانسلی‌ها

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از شهرآرانیوز، مشترکان ایرانسل می‌توانند از مهرماه ۱۴۰۰ تا اطلاع ثانوی، بدون نیاز به تهیۀ بستۀ دیتا، به سامانۀ شاد دسترسی داشته باشند. اینترنت مصرفی این سامانه، در هنگام استفاده، برای تمامی کاربران رایگان است و در طول استفاده از سامانۀ شاد، اینترنت رایگان به صورت خودکار و بدون نیاز به شماره‌گیری کد دستوری، برای کاربران اعمال می‌شود.

کاربران لازم است هنگام استفاده از سامانۀ شاد، اطمینان حاصل کنند که نرم‌افزارهای تغییر دهندۀ IP (فیلترشکن) روی دستگاهشان غیر فعال است، تا از نظر فنی، امکان تشخیص IPهای سامانۀ شاد و به طور خودکار رایگان شدن اینترنت مصرفی، وجود داشته باشد.

کد دستوری رایگان کردن اینترنت شاد در همراه اول

ستاره ۱۰۰ ستاره ۱۳۱ مربع

برای غیرفعال کردن اینترنت شاد در همراه اول از کد دستوری ستاره ۱۰۰ ستاره ۱۳۲ مربع استفاده کنید.

همچنین با کد دستوری ستاره 100 ستاره 130 مربع می‌توانید استعلام کنید که آیا از اینترنت رایگان شاد برخوردار هستید یا نه.

در نظر داشته باشید که با فعال‌سازی این تعرفه، فقط برنامه شاد روی اینترنت گوشی تلفن همراهتان باز می‌شود. برای استفاده مجدد از دیگر برنامه‌ها و اپلیکیشن‌ها باید ابتدا کد غیرفعال‌سازی را وارد کنید تا اینترنت گوشی‌تان به حالت عادی بازگشته و با تعرفه معمولی محاسبه شود.

کد دستوری فعالسازی اینترنت رایگان شاد

131#*100*

کد دستوری استعلام وضعیت اینترنت رایگان شاد

130#*100*

غیرفعال سازی اینترنت رایگان شاد

132#*100*

راهنمای استفاده از اینترنت رایگان شاد

139#*100*

اینترنت رایگان شاد برای رایتل

استفاده از اینترنت رایگان شاد برای مشترکین رایتل، فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی رایتل، والدین، دانش‌آموزان و معلمان از طریق اینترنت رایگان رایتل می‌توانند از اپلیکیشن شاد، بهره‌مند شوند، اینترنت رایگان رایتل کد دستوری ندارد و بصورت پیش‌فرض برای کاربران نرم‌افزار شاد اعمال می‌شود.

همچنین دانشجویان می‌توانند از طرح دانشجو که پیش از این توسط رایتل ارایه شده‌بود، بهره‌مند شوند.

هدایای ویژه این طرح شامل ۲۵ گیگابایت اینترنت پرسرعت، مکالمه و پیامک درون شبکه و نامحدود ۹۰ روزه و ۲۰۰ مگابایت اینترنت هدیه به مدت یکسال است.

پیشنهادات ویژه

  • محمدعلی ارسالی در

    شاد

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی