|

تفاهم نامه همکاری های اقتصادی البرز و سوریه امضا شد

تفاهم نامه همکاری های مشترک بین بخش خصوصی و سرمایه گذاران استان البرز با کشور سوریه امضا شد.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز/البرز- مجتبی عبداللهی در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری های مشترک بین بخش خصوصی و سرمایه گذاران سوریه و البرز ، افزود: البرز ظرفیت های فراوانی در حوزه های مختلف سرمایه گذاری و صادرات دارد از این رو باید در راستای معرفی این موقعیت ها کوشا باشیم.

وی ادامه داد: البرز می تواند توانمندی های خود را در حوزه تولیدات صادرات محور بیش از پیش به بازارهای جهانی معرفی کند ضمن آنکه توسعه صادرات منشا ارز آوری برای کشور است و البرز می تواند در این راستا نقش بسیار موثری را ایفا کند.

میاس محمد یونس نماینده شرکت مستثمرون در لاذقیه سوریه نیز در این مراسم با اشاره به اینکه البرز فضای مساعدی برای سرمایه گذاری دارد، افزود: درصدد هستیم که در زمینه های مختلف اقتصادی با جمهوری اسلامی ایران همکاری داشته باشیم.

وی ادامه داد: بر این اساس با توجه به فرصت های متعدد و همکاری های بسیار خوب مسئولان البرز، این استان را مبدا فعالیت های خود قرار می دهیم.

محمد یونس گفت: البرز در حوزه های کشاورزی و فناوری های نوین پیشرفت های بسیار خوبی داشته از این رو بدنبال انتقال این تجارب به سوریه هستیم.استان البرز دارای سه هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی است.

چنانچه ساکن البرز هستید یا اخبار استان البرز برایتان حائز اهمیت است بخش البرز شایانیوز را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی