|

واکنش تتلو به دادگاه بیژن قاسم زاده فیلترکننده تلگرام :فحشش دادم!

امیر تتلو در واکنش به دستگیری بیژن قاسم زاده بازپرس و قاضی پرونده و صادرکننده حکم فیلتر تلگرام نوشت: «این آقای قاسم زاده به من تهمت زد !…

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- بیژن قاسم زاده ، که با دستور فیلترینگ تلگرام مشهور شده بود به عنوان یکی از متهمان اصلی پرونده فساد اکبر طبری معاون سابق قوه قضاییه در دادگاه حضور یافت. این دستگیری واکنش بسیاری از فعالین سیاسی و روزنامه نگاران را به همراه داشته است. روزنامه های اصلاح طلب از این اقدام حمایت کردند.

به گزارش شایانیوز، هرچند نام قاسم‌زاده با فیلتر تلگرام گره خورده است چرا که ۱۰ اردیبهشت سال گذشته دادستانی تهران دستور قضایی مسدودسازی پیام رسان تلگرام را منتشر کرد اما پرونده او یک مورد کاملا ویژه و جنجالی دارد. قاسم زاده معروف به «بازپرس پرونده تتلو» است.

واکنش تتلو به دادگاه بیژن قاسم زاده فیلترکننده تلگرام :فحشش دادم!

تتلو در موزیک ویدئو جهنم به دادگاه خود به ریاست قاسم زاده اشاره می‌کند.

شهریورماه سال ۱۳۹۵ امیر تتلو به اتهام توهین به قاضی بیژن قاسم زاده، بازپرس پرونده‌اش بازداشت شد. بهمن بابا زاده خبرنگار موسیقی در واکنش به بازداشت قاسم زاده می‌گوید: «وقتی مادر امیر تتلو وارد دادگاه شد و باصدای بلند خواستار آزادی پسرش شد،ایشان با لفظی باورنکردنی خواستار اخراج او از دادگاه شد؛ تاامیر شیئی که روی میز بود سمتش پرت کند و از خود بی خود شود. امروز بادیدن این عکس و روایت «کاوه راد»عزیز، یاد آن دادگاه امیر افتادم و چرخ گردون روزگار....»

اما خود امیر تتلو هم به دادگاه بین قاسم نژاد واکنش نشان داد و آن را تاثیر کارما دانست.

واکنش تتلو به دادگاه بیژن قاسم زاده فیلترکننده تلگرام :فحشش دادم!

واکنش تتلو به بازداشت بیژن قاسم زاده فیلترکننده تلگرام در دادگاه اکبر طبری

امیر تتلو در واکنش به دستگیری بیژن قاسم زاده بازپرس و قاضی پرونده و صادرکننده حکم فیلتر تلگرام نوشت: «این آقای قاسم زاده به من تهمت زد ! من فحشش دادم ! منو انداختن زندان و هزار تا وصله بهم چسبوندن ! جوری که ده سال زندان بهم دادن به خاطر جرم نکرده ! من واسه فحشی که دادم معذرت خواهی کردم !امّا اونا واسی که جرمی که بستن معذرت نخواستن !! ما گذاشتیم به عهده ی کارما !! اینم از کارما ! مستند ! من همیشه همه چیزو مستند نشون میدم »

واکنش تتلو به دادگاه بیژن قاسم زاده فیلترکننده تلگرام :فحشش دادم!

ماجرای بیژن قاسم زاده بازپرس پرونده تتلو چه بود؟

امیر حسین مقصودلو که در سال 1395به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شده بود ، پس از حضور در این مجتمع اتهام خود را تشویش به فساد فحشا اعلام کرد. برخی از رسانه ها نیز خبر بازداشت «تتلو» را به نقل از صفحه ی رسمی اینستاگرام و کانال تلگرامی وی نقل کردند. فارس در مورد علت بازداشت امیر تتلو نوشت: «امیرحسین.م» به دلیل توهین به قاضی بیژن قاسم زاده بازپرس پرونده‌اش بازداشت شد.

بازپرس پرونده این خواننده زیرزمینی ، بازپرس قاسم‌زاده بود که اخیرا وی در یک کلیپ صوتی توهین‌های زشت و زننده‌ای را به این بازپرس کرده و به همین دلیل عصر روز گذشته بازداشت شده است.

دادگاه بیژن قاسم زاده و ماسک بدون فیلتر

اولین جلسه رسیدگی به اتهامات اکبر طبری معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه‌ قضائیه، صبح امروز (یکشنبه) ۱۸ خردادماه به ریاست قاضی بابایی در شعبه ۵ دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد. یکی از نکات مهم این جلسه حضور بیژن قاسم‌زاده بازپرس صادرکننده حکم فیلتر تلگرام، در این دادگاه به عنوان متهم بود. قاسم‌زاده در دادگاه ماسک فیلترداری به صورت داشت که فیلتر نداشت. تصویر قاسم‌زاده را در جلسه دادگاه تماشا کنید.

  • mah_tatality ارسالی در

    خداوند و کائنات هیچ وقت از ناحقی نمیگذره حتی اگه این ناحقی برای یک (مثال) انسان بد باشه 😏تاوانشو(قاسم زاده) داد دقیقا هم در شهریور تقریبا همون تاریخ به همون اندازه حکمی که به سلطان تتلو داد به خودشم دادن🤯 خدایا شکرت بخاطر اینکه از ناحقی ها و بی عدالتی ها راحت رد نمیشی🔮✨🌱

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها