|

دیدنی های جهان

با عجیب ترین هتل های جهان آشنا شوید

در سراسر کشور های جهان هتل های شیک و مجلل بسیاری ساخته شده اما در اینجا می توانید با عجیب ترین هتل های ساخته شده در جهان آشنا شوید.

لینک کوتاه کپی شد

هتل های شگفت انگیز و منحصر به فرد در تمام دنیا طرفداران خاص خود را دارد. صنعت هتل سازی در سراسر جهان برای جلب توجه گردشگران، هر ساله دست به ساخت هتل های عجیب تر و جذاب بیشتری می زند که در اینجا با تعدادی از آنها آشنا می شوید.

1. هتل اوتر در سوئد

این هتل محلی همانند یک جزیره در وسط دریاچه سوئد ساخته شده و شامل یک عرشه و یک کاببن در سکوی شناور آن است. در طبقه پایین این هتل می توان از طریق یک نردبان شیب دار به یک اتاق خواب آکواریوم مانند سه متری رسید. همچنین در این هتل چندیدن قایق بادی برای گشت و گذار مسافران به اطراف ساحل نیز وجود دارد.

large_utter-inn-hotel-lake-malaren-sweden-shutterstock_716360839_aa172b4e07

2. هتل فیری اسپریت در کانادا

این هتل جالب و عجیب همانند یک کپسول چوبی سه بعدی است که با طناب های محکم در میان درختان جنگلی در جزیره ونکوور آویزان شده است. این هتل از فاصله دور همانند یک چشم غول پیکر به نظر می رسد اما ازنزدیک بسیار شگفت انگیز است و همچنین از فضای دنج و زیبایی برخوردار است. به علاوه تنها راه ورود به این هتل از طریق پل معلق است که به پله های مارپیچ در اطراف تنه درخت پیوند می خورد.

large_free-spirit-spheres-a-popular-alternative-night-stays-while-visiting-the-central-vancouver-area-near_6cbd625d5b

3. هتل بنیس در ژاپن

اگر به شب نشینی در یک جای بکر علاقه دارید، اقامت در این هتل می تواند ایده خوبی برایتان باشد. این هتل در واقع توسط یک معمار ژاپنی به نام تادائو آندو ساخته شده و همچنین دارای 12 اتاق است و در بخشی از آن نیز یک موزه بسیار جذاب و سرگرم کننده ساخته شده که بیشتر گردشگران را ترغیب به دیدن آن می کند و همچنین دسترسی آن به باغ ها و سواحل مجاور نیز بسیار راحت است.

large_naoshima-kagawa-japan-panoramic-view-of-benesse-house-hotel-by-ando-tadao_b793ca70e0

4. هتل پروپلر در آلمان

جزیره پروپلر و هتل آن که به همین نام معروف است، یکی از جذاب ترین هتل های برلین به شمار می آید. این هتل دارای 27 اتاق خواب است که هر یک از آنها با آینه کاری های مسحور کننده و یک سبک خاص طراحی شده اما شاید عجیب ترین اتاق خواب آن اتاقی باشد که شبیه به سردابه است و همانند این می مانند که یک شب را در تابوت بگذارنید!

large_propeller-island-city-lodge-hotel-in-albrecht-achilles-strasse-near-kurfuerstendamm-hotel-room-named_5ee90bdbef

5. هتل کاستا وردا در کاستا ریچا

این بوئینگ 727 ساخته شده درسال1965، یک هواپیمای سقوط یافته در جنگل بارانی این شهر نیست، بلکه در واقع این جت از فرودگاه سان خوزه به پارک ملیناسیونال در مانوئل آنتونیو انتقال یافت و با تخته های ساج داخل این جنگل مرمت شد. با اقامت در این هتل می توانید یک پرواز رویای و فانتزی را تجربه کنید!

large_boeing-727-room-at-the-hotel-costa-verde-manuel-antonio-costa-rica_d9e3119721

6. هتل داگ پارک در آمریکا

در منطقه کاتنوود در آیداهو متوجه یک سگ سنگی با ارتفاع ده متر و عرض 0.127 متر می شود و در حقیقت شما می توانید داخل آن بخوابید! در قسمت شکم این سگ جذاب، یک اتاق خواب دو نفره و در قسمت پوزه آن، اتاق زیر شیروانی قرار دارد.

2-43

7. هتل زیردریای پوسایدون در جزیره شمالی نیوزلند

این هتل 12 متر در زیر دریا ساخته شده و داخل آن نیز همانند یک آکواریوم است و مهمانان آن نیز می توانند از طریق دیوار های شیشه ای آن، انواع صخره ها، کوسه ها و ماهی های رنگارنگ بزرگ و کوچک را تماشا کنند. برخی ازمسافران نیز واهمه دارند که شیشه های آن هر لحظه بشکند و آنها طعمه کوسه ماهی شوند اما دیوار های ان هتل تا حدی محکم و ضخیم است که هرگز چنین اتفاقی رخ نمی دهد.

large_16-posidon-posidon_fc5878f828

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها