|

جل الخالق این دیگه چه وضع عروووسیه؛ فکر کن تو عروسی ای که میری حیووناتم دعوت باشن!

آیا اینکه حیوانات در عروسی به عنوان مهمان باشند تا به امروز برایتان باورنکردنی بود؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- همانطور که جامعه به رشد خود ادامه می دهد، روند زندگی ها  نیز تغییر می کنند. اگرچه ممکن است گزارش امروز دراماتیک به نظر برسد و در گزارش تصویری امروز می خواهیم راجع به جدیدترین روند که در بین اروپایی ها باب شده است صحبت کنیم، اکنون روند جدیدی در عروسی در حال ظهور است. زوج های دوست داشتنی که بخاطر علاقه خود به حیوانات آن هارا به جشن خود می آورند تا مراسمی زیباتر داشته باشند چیزی که مطرح می باشد این است که  بسیاری از افراد به داشتن حیوان خانگی علاقه مند هستند و از نگهداری حیواناتی چون سگ، گربه و پرنده در منزل لذت می برند. به همین منظور زوج هایی که حیوانات خانگی دارند برای برگزاری مراسم جشن عروسی خود یا رفتن به جشن عروسی دیگران تمایل دارند تا حیوان مورد علاقه خود را به همراه داشته باشند و با خود ببرند ولی هیچ درک روشنی از اینکه حیوانات دیگری در عروسی به عنوان مهمان  باشند تا به امروز وجود نداشته است.

ولی بسیاری از کشورها برای حیوانات ارزش قائل هستند. برای مثال، فیل ها در آسیا نمادین هستند. به خصوص در هند که اغلب در مراسم عروسی به عنوان نمادی از خوش شانسی و سعادت استفاده می شود.در برخی از مناطق شمالی هند، گاهی اوقات از فیل ها در مراسم عروسی داماد به عنوان نوعی سفر با اعضای خانواده اش استفاده می شود. علاوه بر این، از کبوترها نیز معمولاً استفاده می شود زیرا می توانند نشان دهنده امید باشند. به طور خاص، در فیلیپین، چین، یونان باستان و روم، کبوترها نشانه های پاکی، عشق و فداکاری بوده اند.

اگرچه می گویند پیروی از سنت اغلب کلید یک عروسی موفق است، ولی میبینیم که بعضی از  زوج ها حیوانات را دوست دارند و به دنبال این هستند تا حیواناتی مانند میمون ها، لاماها و حتی مارها را در مراسم عروسی خود داشته باشند تا همه ببینند.نمی توان انکار کرد که دعوت از حیوانات به عروسی شما می تواند تجربه ای به یاد ماندنی را برای شما رقم بزند و با عکس هایی که امروز می بینیم متوجه می شویم که وجود حیوانات در عروسی قطعا عروسی به یاد ماندنی را رقم خواهد زد!

عروسی

عروسی

عروسی

عروسی

عروسی

عروسی

Banner-image-2048x640

عروسی

a7377326300731f244a06a32c16efd2f

dd916109c8a90adf6aca683e980013da

WEDDING_PHOTOGRAPHY

shutterstock_641300248-1024x1536

Scraptoftwedding16

SERENGETI_CEREMONY_PRE-DINNER_DRINKS

zuzanna-buchwald-count-ludwig-von-salm-hoogstaeten-11

برای اینکه از اتفاقات جذاب و شگفت انگیز جهان جا نمونین، اتاق عکس شایانیوز را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی