|

گریه و زاری دنیا جهانبخت؛ مهراد رفت نمی دونم چرا بچه رو ول کرد!+فیلم

گریه و ناراحتی دنیا جهانبخت در لایو به خاطر رفتن همیشگی مهراد جم.

لینک کوتاه کپی شد

دنیا جهانبخت که تا دیروز از عشق و عاشقی با مهراد جم فیلم و عکس منتشر می کرد حالا با رها شدن توسط مهراد به اشک و التماس افتاده است. دنیا جهانبخت برای بار دوم با گریه و زاری برای عشقش نظرها را در اینستاگرام به خود جلب کرد.

به گزارش «شایانیوز» دنیا جهانبخت دیروز اعلام کرد که همسرش مهراد جم می خواهد او و فرزند به دنیا نیامده اش را رها کند و به ایران در کنار خانواده اش بازگردد. دنیا و مهراد به گفته خود عقد رسمی کرده اند. اما از آنجایی که خانم سلبریتی نمی تواند چند وقتی آرام بنشیند و حتما باید باعث حاشیه و خبرسازی باشد اینبار هم با برنامه ریزی جدید گفت همسرش مهراد می خواهد او و فرزندشان را رها کند و به دلیل دلتنگی برای خانواده و کشورش به ایران برگردد و این یک حاشیه جدید است.

اما حاشیه دوم گریه و زاری دنیا است که یکبار برای ساسی خواننده ایرانی انجام شد و جلب توجه کرد حالا برای مهراد جم. همان گونه که از تعداد فالوور های دنیا مشاهده می کنید نزدیک به 13 میلیون دنبال کننده رسیده آن هم بدون هیچ هنری. و این یک بازی از پیش طراحی شده برد برد بود که هر دو طرف به پول و فالوور زیادی برسند. در ادامه مراسم عقد و اشک و ناراحتی دنیا جهانبخت در لایو دیشب را مشاهده می کنید.

hashiye_va_havashi_1630883192_2

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه