|

رفیق مرد مهناز افشار در عکس‌ها کیست؟

مهناز افشار با انتشار عکس جدیدی از مجید مطلبی تولد او را تبریک گفت و از رفاقت 20 ساله شان گفت.

لینک کوتاه کپی شد

مهناز افشار امروز با انتشار عکس جدیدی از مجید مطلبی تولد او را تبریک گفت و از رفاقت 20 ساله شان گفت. افشار نوشت: «20 سال رفاقت. خنده‌ای از ته دل و رفاقتی از جنس زندگی! مجید. تولدت مبارک رفیق همیشگی زندگی من»

بیوگرافی مهناز افشار

مهناز افشار خرداد سال 1356 در تهران متولد شد، او بعد از اینکه دیپلم خود را در رشته تجربی گرفت تغییر رشته داد و برای چهار سال در یک موسسه غیرانتفاعی در رشته تدوین به ادامه تحصیل پرداخت، افشار همچنین دوره های بازیگری استاد سمندریان را گذرانده است.

شباهت زیاد مهناز افشار به گوگوش خواننده مشهور در شروع کارش تاثیر گذار بود، او در دهه هشتاد از چهره‌ های تاثیر گذار سینمای تجاری ایران شد. افشار برای بازی در فیلم سعادت‌ آباد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از جشنواره فیلم فجر را به دست آورد، همچنین او برای بازی در فیلم برف روی کاج ها جایزه بهترین بازیگر زن از انجمن منتقدان را به دست آورده است.

مهناز افشار در سال 1393 با  محمدیاسین رامین  ازدواج کرد. همسر او 4 سال از خودش کوچکتر می باشد این زوج در خرداد ماه سال 94 صاحب فرزند دختری شدند که اسم لیا را برای او انتخاب کردند این ازدواج در نهایت به جدایی ختم شد افشار و دخترش چند سالی است که در آلمان زندگی می کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها