|

از جذابیت های حیات وحش؛ چند صحنه دلخراش و بی رحمانه از شکار شدن گورخرنگون بخت!

zebra

وقتی که به وقایع حیات وحش نگاه می کنید هر روز آن پر است از لحظات کشمکش دار و پر تلاطمی که حیوانات برای بقای خود با آن ها درگیر هستند

لینک کوتاه کپی شد
5

شایانیوز- وقتی که به وقایع حیات وحش نگاه می کنید هر روز آن پر است از لحظات کشمکش دار و پر تلاطمی که حیوانات برای بقای خود با آن ها درگیر هستند، همیشه یکی به دنبال طعمه است و یکی به دنبال حفظ جان خود درنده و غیر درنده هم ندارد در حیات وحش هر روز باید برای دیدن طلوع دوباره خورشید بی وقفه تلاش کرد و حواس جمع بود. شیر ها جزء درنده ترین حیوانات حیات وحش هستند که صحنه شکار آن ها و یا تلاششان برای نجات جان خود صحنه ای دراماتیک و تاثیر گذار و بعضی از صحنه ها دلخراش و دردآور می باشد.

گورخر پستانداری گیاهخوار متعلق به خانواده اسب ها است که پوستش سیاه و سفید راه راه است و این طرح در هر گورخر منحصر به فرد بوده و به این حیوان کمک می کند تا گورخر های دیگر گله را شناسایی کند. علاوه بر این نوار های سیاه و سفید روی بدن گورخر به استتار بهتر او هم کمک می کند، همچنین زمانی که گورخر ها به صورت گله ای در حال فرار هستند شکارچی گیج شده و نمی تواند روی یک گورخر تمرکز کند. شیر، پلنگ، کفتار و سگ وحشی از دشمنان گورخر ها هستند. زمانی که گورخرها از کنار رودخانه ها عبور می کنند توسط تمساح ها هم مورد حمله قرار می گیرند.

اگر به اتفاقات خارق العاده ای که در طبیعت و در میان حیوانات رخ میدهد علاقه دارید صفحه حیات وحش ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی