|

(ویدئو) افشاگری شقایق دلشاد درباره پیشنهاد نامشروع کارگردان مشهور

شقایق دلشاد از شرط غیر اخلاقی برخی کارگردانان برای نقش اول فیلم‌ها گفت. صحبت‌های جنجالی او درباره پیشنهادات غیر اخلاقی کارگردانان را ببینید.

لینک کوتاه کپی شد

شقایق دلشاد متولد ۲۰ خرداد ۱۳۶۷ در تهران است. او بازیگر و مدل ایرانی است. شقایق دلشاد حواشی زیادی دارد. دلشاد از شرط غیر اخلاقی برخی کارگردانان برای نقش اول فیلم‌ها گفت. صحبت‌های جنجالی شقایق دلشاد درباره پیشنهادات غیر اخلاقی کارگردانان را در این فیلم ببینید.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از جامعه 24، شقایق دلشاد شاخ اینستاگرامی و تا حدودی بازیگر که چهره جنجالی این روزهاست ادعا می‌کند که نقش اول یک فیلم را که کارگردان اون در ازای آن رابطه نامشروع طلب می‌کرد را نپذیرفته است.

شقایق دلشاد چگونه جنجالی شد؟ او در یک همایش تبلیغاتی با بادیگارد و بنز شرکت کرد و بعد در مصاحبه گفت دارندگی و برازندگی و همین شد که جنجال به پا شد!

شقایق دلشاد مدلینگ است

شقایق دلشاد شاخ مجازی و بازیگری که چند فیلم را به صورت نقش‌های فرعی بازی کرده است می‌گوید که بدن من از سوی سازمان‌های بین المللی برای فعالیت مدلینگ تاییدیه گرفته است و من یک مدل جهانی هستم که پیشنهاد‌های زیادی دارم.

او مدتی قبل‌تر نیز بر سر بازیگر بودن یا شاخ اینستاگرامی بودن با یک مجری بحث و جداب کرد چرا که خودش را بازیگر تلویزیون می‌داند و منتقدان او می‌گویند نقش خاصی بازی نکرده است.

IMG_20210904_131657

شقایق دلشاد از تئاتر آغاز کرد

شقایق دلشاد بازیگری را از تئاتر شروع نموده اسـت ودر سریال کیمیا و سریال شهرزاد و فیلم دختر افغان «نقش اول» ایفای نقش کرده اسـت. شقایق دلشاد خانواده‌ای بسیار مذهبی دارد. مادر شقایق خانم جلسه‌ای و معلم قرآن و پدرش سلاخ اسـت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه