|

شکار عکسی بامزه از مسی و نیمار در پی جنجال عجیب بازی برزیل و آرژانتین

هنگامی که به تازگی این جنجال رخ داده بود، تصویری جالب از لیونل مسی و نیمار شکار شد که در کنار هم ایستاده اند و در حال خنده هایی ریز هستند!

لینک کوتاه کپی شد

بازی برزیل و آرژانتین در پی جنجال عجیب و غریبی که ایجاد شد و پلیس فدرال برزیل وارد زمین شد به طور کلی لغو شد و باید دید که تصمیمات بعدی در این رابطه چه خواهد بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبالی، به تصمیم مقامات بهداشتی برزیل، پلیس فدرال برای دستگیری و دیپورت 4 بازیکن آرژانتینی که در لیگ برتر انگلیس شاغل هستند وارد زمین شده بود و به همین علت بازیکنان آرژانتین به شدت عصبانی شدند و زمین بازی را ترک کردند تا این بازی به حالت تعلیق در بیاید. کشور انگلیس در لیست ممنوعه برزیل قرار دارد و کسی نمی تواند از انگلیس وارد برزیل شود چرا که این قضیه نقض قوانین و پروتکل های بهداشتی کشور برزیل در خصوص جلوگیری شیوع بیماری کروناست.

اما در همین هنگام که به تازگی این جنجال رخ داده بود، تصویری جالب از لیونل مسی و نیمار شکار شد که در کنار هم ایستاده اند و در حال خنده هایی ریز هستند! در واقع در ابتدا یک درگیری میان نیمکت دو تیم شکل گرفت و به نظر می رسد که این تصویر از نیمار و مسی مربوط به آن لحظه است چرا که پس از آن مسی به رختکن تیمش رفت و آرژانتینی ها زمین مسابقه را ترک کردند و سپس مسی با لباسی متفاوت وارد زمین شد و مشغول صحبت شد.

16308724669737

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه