|

مغانلو: حرف‌های زیادی پشت سرم زده شد

شهریار مغانلو مهاجم فصل گذشته پرسپولیس با انتشار پستی با هواداران این تیم صحبت کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

انتقال شهریار مغانلو به سپاهان که پس از پیوستن به پرسپولیس در نیم فصل لیگ بیستم عملکرد بسیار خوبی داشت و یکی از مهره‌های کلیدی این تیم در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و همینطور رقابت های لیگ برتر بود، یکی از جنجالی‌ترین انتقالات سال‌های اخیر فوتبال ایران بود و حواشی زیادی به همراه داشت. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبالی، این مهاجم که در مینی کمپ تیم ملی نیز حضور داشت و در فهرست نهایی جایی پیدا نکرد، حالا با انتشار پستی با خطاب قرار دادن هواداران پرسپولیس اینطور نوشته است:

«به نام خدا

از شما هواداران واقعی پرسپولیس تشکر میکنم که تو این مدت از من حمایت کردید و خاطرات خوبی برای من رقم زدید. همیشه اولین ها به خاطر آدم میمونه، اولین بازی آسیایی، اولین مدال لیگ برتر و اولین جام لیگ برتر. تو این مدت سعی کردم بهترین عملکردم را داشته باشم و زندگی حرفه ای فوتبالی به من یاد داد تا با تمام وجود برای تیمم بازی کنم. امیدوارم توانسته باشم برای لحظاتی هر چند کم خوشحالتون کرده باشم. حرف های زیادی پشت سرم زده شد و قضاوت های ناجوانمردانه؛ سکوت  کردم و باز هم سکوت می کنم اما جواب برای همه آن ها خواهم داشت که باز هم به وقتش...  از صمیم قلب دوستتان دارم و احترام ویژه ای برای شما هواداران پرسپولیس قائلم.» 

2685842_454

شهریار مغانلو در شرایطی در نیم فصل لیگ بیستم به صورت قرضی از سانتاکلارای پرتغال به پرسپولیس پیوست که در پایان فصل آنطور که باشگاه سپاهان ادعا می‌کند بدون پرداخت مبلغی در ازای انتقال محمد محبی به این باشگاه پرتغالی، به جمع طلایی پوشان اصفهانی اضافه شده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه