|

این 3 استقلالی اخراج می شوند؟

مظاهری، حسین مرادمند و محمد دانشگر سه بازیکن استقلال هستند که در اعتراض به مشکلات مالی حاضر نشدند در سفر به امارات این تیم را همراهی کنند.

لینک کوتاه کپی شد

عدم همراه شدن سه بازیکن باشگاه استقلال با کاروان آبی‌پوشان در سفر به امارات تبعات سنگینی را برای آنها به همراه خواهد داشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایرنا، کاروان تیم فوتبال استقلال امشب (یکشنبه) در شرایطی برای بازی با الهلال عربستان در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا به امارات رفت که سه بازیکن این تیم حاضر نشدند آبی‌پوشان را همراهی کنند.

رشید مظاهری، حسین مرادمند و محمد دانشگر سه بازیکن استقلال هستند که در اعتراض به مشکلات مالی حاضر نشدند در سفر به امارات این تیم را همراهی کنند. این سه نفر در تهران ماندند تا استقلال در غیاب آنها برای رویارویی با الهلال عربستان راهی امارات متحده عربی شود.

رفتار این سه بازیکن به طور حتم با واکنش تند باشگاه استقلال روبرو خواهد شد و پس از بازی با الهلال و بازگشت ‌آبی‌پوشان به ایران آنها در کمیته انضباطی حاضر خواهند شد تا پاسخگوی رفتار غیر حرفه‌ای خود باشند. این احتمال وجود دارد این سه بازیکن با جریمه‌های سنگین و حتی اخراج از باشگاه استقلال روبرو شوند.

تیم فوتبال استقلال ۲۲ شهریورماه در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا در دیداری که روی کاغذ میزبان محسوب می شود، در امارات از الهلال عربستان میزبانی خواهد کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه