|

اگر فرهاد به الهلال ببازد می‌گوید گفتم مدیریت بد بود!

فوتبال قابل پیش بینی نیست اما با این شرایطی که فرهاد تعریف می‌کند اگر مقابل الهلال شکست خوردند بگوید من گفتم مدیریت بد است.

لینک کوتاه کپی شد

حسن روشن اعتقاد دارد که روند جذب بازیکن در استقلال وارونه است. او با انتقاد از مجیدی می‌گوید:« وقتی مدیریت خراب است همین می‌شود. مربی هر که را می‌خواهد باید به کمیته فنی که نداریم بگوید بعد از آن کمیته فنی و کمیته پزشکی با هم مشورت کنند اگر می‌تواند با این مدیریت کار کند که ادامه بدهد. اگر نمی‌تواند به مردم اطلاع بدهد و کناره گیری کند. او (منظورش مجیدی است) باید هوادار را به طور کامل در جریان بگذارد. نمی‌شود که این همه مشکلات باشد و سرمربی تیم قبول کند کار کند. نمی‌شود همه چیز را با هم بخواهد. اگر شرایط خوب است به کارش ادامه بدهد. اگر خوب نیست به هواداران بگوید که نمی‌شود کار کرد و خداحافظ شما.»

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایران ورزشی، پیشکسوت استقلال درباره اینکه مجیدی گفته سود فروش قایدی برای جذب بازیکن مناسب بوده اما انجام نشده، این واکنش را نشان داد: «مجیدی کار را رها کند. به نظرم اگر این همه مشکلات و دروغ وجود دارد که پول این و آن را ندادند و اذیت می‌کنند، بگوید من این تیم را دوست دارم ولی نمی توانم کار کنم. سرمربی باید مشاور داشته باشد تا وقتی مشکلاتی پیش می‌آید احساسی صحبت نکند و احساسی تصمیم نگیرد. هنگام خوشحالی یا ناراحتی نباید تصمیم بگیرد.»

روشن در خصوص حضور مستقیم و پررنگ سرمربی در نقل و انتقالات و تشکر بازیکنان پس از عقد قرارداد از برادران مجیدی، نیز این واکنش را نشان داد:« این هم ناشی از مشکلات مدیریتی است. بحث فرهاد و فرزاد نیست. زرینچه را سرپرست می‌کنند و بعد می‌خواهند سرش را ببرند. خدا را شکر این پسر خوب رفت. وقتی او می‌رود معلوم است مدیریت اصلا خوب نیست. بازیکن هم که می‌آید نباید مجیز کسی را بگوید. بازیکن برای باشگاه است.

وقتی می آید و خوشحال است باید از باشگاه تشکر کند اما همه چیز قاطی شده است. همه امیدوارند امسال تیم فرهاد قهرمان شود. اگر این اتفاق نیفتد می‌گوید من گفته بودم مدیریت مشکل دارد. الان مدیریت چه خوب چه بد، اگر می‌شود که به کارشان ادامه بدهند. اگر بخواهند با هم کار کنند نمی‌شود وسط کار بگوید دیدید من گفتم؟! اگر خوب است یا علی مدد کار کنید. اگر خوب نیست ول کند و برود. فوتبال قابل پیش بینی نیست اما با این شرایطی که فرهاد تعریف می‌کند این‌ها را می‌خواند که اگر مقابل الهلال شکست خوردند بگوید من گفتم مدیریت بد است.»

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه