|

نام اسماعیلی در لیست آسیایی استقلال ثبت شده است؟

یک منبع آگاه در باشگاه استقلال اظهار داشت: فرشید اسماعیلی با تیم قراردادی ندارد و از نظر قانونی نمی‌تواند در لیست قرار بگیرد.

لینک کوتاه کپی شد

قرارداد فرشید اسماعیلی با استقلال در پایان لیگ بیستم به پایان رسید. با این حال مجیدی در خصوص تمدیدقرارداد اسماعیلی چراغ سبز نشان داده، ولی مدیران باشگاه استقلال راضی به این امر نیستند. بعد از اعلام نظر مثبت مجیدی شایعاتی مطرح شد که نام اسماعیلی در لیست آسیایی استقلال قرار گرفته است. طبق برنامه، استقلال و الهلال عربستان در روز ۲۲ شهریور سال جاری در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا  باید به مصاف هم بروند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از میزان، در همین راستا یک منبع آگاه در باشگاه استقلال به میزان اظهار داشت: این بازیکن با تیم ما قراردادی ندارد و از نظر قانونی نمی‌تواند در لیست قرار بگیرد.

در ادامه همین موضوع رسول باختر کارشناس حقوق ورزش به خبرگزاری میزان اعلام کرد: طبق قانون وقتی باشگاهی برای لیگ قهرمانان آسیا لیست ارسال می‌کند موظف است در لیست خود شماره ثبت قراداد بازیکن در سازمان لیگ را درج کند؛ بنابراین وقتی اسماعیلی و استقلال توافق رسمی برای تمدید نکرده‌اند حضور اسماعیلی در لیست آسیایی استقلال ممکن نیست.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه