|

این مهاجم خارجی می تواند جای مغانلو را پر کند؟

منتقدان کی روش می‌گویند با این آمار ضعیف نمی‌شود امیدوار بود او جای شهریار مغانلو در پرسپولیس را بگیرد.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس مهاجم خارجی مدنظرش را پیدا کرده است: کی روش استنلی. مهاجم برزیلی و نام آشنا برای فوتبال ایران در شرایطی با یحیی گل محمدی به توافق رسیده که بازی‌های خوبی، منهای فصل گذشته، در سپاهان انجام داده است.

به گزارش «شایانیوز»، خبر‌ها حاکی از آن است که اختلاف مالی کی روش با پرسپولیس هم برطرف شده و حتی بر سر جزئیات هم توافق نهایی بین طرفین حاصل شده است، ولی هنوز سرخ‌های تهرانی توان بستن قرارداد با این مهاجم جدید را ندارند. دلیلش هم این است که فدراسیون هنوز به پرسپولیس اجازه عقد قرارداد با بازیکنان خارجی به دلیل داشتن بدهی را نمی‌دهد.

با این حال هنوز قرارداد کی روش امضا نشده جوی به راه افتاده که آمار او ضعیف است و به درد پرسپولیس نمی‌خورد؛ منتقدان از ۱۷ بازی و تنها یک گل زده کی روش حرف می‌زنند و می‌گویند با این آمار ضعیف نمی‌شود امیدوار بود او جای شهریار مغانلو در پرسپولیس را بگیرد. نکته‌ای که در این بین فراموش شده این است که شهریار مغانلو در شرایطی از سانتاکلارا به پرسپولیس پیوست که فقط یک گل زده برای این تیم پرتغالی آنهم در جام حذفی پرتغال زد!

او بعد از پیوستنش به پرسپولیس در لیگ برتر هم فقط ۴ بار برای شاگردان یحیی گل محمدی گلزنی کرده است. البته این به آن معنا نیست که شهریار بازیکن بدی است و طبیعتا به این معنا هم نخواهد بود که کی روش به درد پرسپولیس نمی‌خورد، بلکه باید منتظر ماند و دید در صورت نهایی شدن قرارداد، عملکرد کی روش در پازل تاکتیکی یحییی گل محمدی چگونه خواهد بود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه