|

فرهاد مجیدی با احمد مددی قهر است یا آشتی؟

درحالی که مجیدی در هفته‌های اخیر به شدت حامی مددی و سیاست‌هایش بود ناگهان دوباره از کوره در رفت و مصاحبه تندی علیه مددی انجام داد.

لینک کوتاه کپی شد

روابط فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال و احمد مددی، مدیرعامل این باشگاه در هفته‌های اخیر به طرز شگفت آوری مطلوب شده بود و سرمربی آبی‌ها بار‌ها در رسانه‌ها از مدیریت مددی حمایت کرد، اما ناگهان سرمربی استقلال دوباره شمشیر را برای مددی از روی بست و اظهارات تندی علیه او انجام داد.

این بی ثباتی به شدت باعث آزردگی خاطر هواداران این باشگاه شده و آن‌ها را عمیقا نگران و مضطرب کرده است. این نگرانی در آستانه بازی با الهلال عربستان وسعت بیشتری گرفته و مشخص نیست که همین فردا در باشگاه استقلال چه اتفاقی رخ می‌دهد و آیا فرهاد مجیدی به کارش ادامه می‌دهد یا خیر؟!

مجیدی در تازه‌ترین اظهاراتش مدعی شده مدیران استقلال به دنبال جانشینش هستند، اما نامی از فرد خاصی نیاورد که به نظر می‌رسد ریشه اختلاف دوباره او با مدیران استقلال همین موضوع است.

البته سرمربی استقلال به مسائل نقل وانتقالاتی نیز اشاراتی داشته و سیاست‌های مددی را مورد نقد قرار داده است. اما سوال اینجا است که چرا مجیدی قبل از این اظهارات از مددی حمایت کرده و سیاست‌هاش در نقل و انتقالات را ستوده بود؟!

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه