|

چراغ سبز استقلال برای تمدید قرارداد اسماعیلی

در روز‌های اخیر واکنش‌های فرشید اسماعیلی بازیکن استقلال در لیگ بیستم نشان داد کادرفنی استقلال برای تمدید قراداد به او چراغ سبز نشان داده‌ان…

لینک کوتاه کپی شد

 در پایان لیگ بیستم قرارداد همکاری فرشید اسماعیلی و استقلال به پایان رسید. شرایط اسماعیلی و آبی‌پوشان طوری پیش رفت که مدیرعامل استقلال اعلام کرد قصد ندارد با وی تمدید قرارداد کنند. البته بیان احمد مددی طوری بود که اسماعیلی وی را در صفحه شخصی‌اش تمسخر کرد. چرا که مدیرعامل استقلال گفته بود که اسماعیلی در لیست مازاد استقلال است در حالی که شماره ۸ قراردادی با آبی‌پوشان نداشت و باید اعلام می‌شد آبی‌پوشان قصد تمدید قرارداد وی را ندارند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از میزان، به هر حال در اصل قضیه تفاوتی ایجاد نمی‌شود استقلال در آن مقطع قصد ادامه همکاری با با اسماعیلی را نداشت.

3242870_443

با اینکه گمانه‌زنی‌های زیادی درباره پیشنهادات فرشید اسماعیلی مطرح بود، اما باشگاه گل‌گهر رسماً اعلام کرد از استقلال بازیکنی در لیستش نیست. از طرف دیگر سپاهان هم اگر قصد جذب شماره ۸ استقلال را داشت مطمئناً مانند ریگی دیگر بازیکن  استقلال را به خدمت می‌گرفت. برای باشگاهی مانند سپاهان مذاکره با بازیکنان آزاد خیلی راحت و کم دردسرتر است. با این تفاسیر شاید جدی‌ترین پیشنهاد بازیکن ۲۸ ساله از هوادار تهران باشد. طبیعتاً بازیکنی که نیم نگاهی به تیم ملی دارد و در تیم پرطرفداری مانند استقلال به میدان رفته، همکاری با هوادار گزینه جذابی نبوده و نیست.

در روز‌های اخیر واکنش‌های بازیکن استقلال در لیگ بیستم نشان داد کادرفنی استقلال برای تمدید قراداد به او چراغ سبز نشان داده‌اند. در همین رابطه فرهاد مجیدی سرمربی استقلال اظهار داشت: درباره فرشید اسماعیلی و ارسلان مطهری باید تاکید کنم که نام این دو بازیکن در لیستی که مدت‌ها قبل به باشگاه داده بودم، قرار داشت. البته در مقطعی از فصل نقل و انتقالات به دلایلی که نیازی به گفتنش نیست، تصمیم کادرفنی در این مورد تغییر کرده بود؛ اما همین چند روز قبل مجدداً از باشگاه خواستم و حتی نامه زدم که با این دو بازیکن تمدید کنند. ارسلان به جمع ما اضافه شد و امیدوارم باشگاه هم کدورت‌ها را در این مقطع کنار بگذارد تا فرشید هم در اسرع وقت به تمرینات اضافه شود.

حال باید دید که مدیر باشگاه استقلال به تمدید قرارداد اسماعیلی راضی می‌شود یا او فصل بیست و یکم لیگ برتر را در تیم دیگری سپری خواهد کرد. 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه