|

تصاویر جنجالی از رختکن ایران؛ چه کسی جانشین اسکوچیچ شد؟

انصاری فرد که با مصدومیت احسان حاج صفی کاپیتان نخست یوز‌ها شده دیروز نقش ویژه‌ای را در رختکن ایفا کرد.

لینک کوتاه کپی شد

کریم انصاری‌فرد روز گذشته و در غیاب اسکوچیچ صحبت‌ها و نکات پایانی را به ملی پوشان در رختکن ایران گفت.  ایران در اولین قدم به سمت جام جهانی قطر موفق به شکست سوریه در آزادی شد و اجازه نداد علی‌رغم تمام مشکلاتی که برای ایران وجود داشت امتیازی از ورزشگاه آزادی خارج و جلوی اسم سوریه ثبت شود.

1006659_615

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه، ملی پوشان که به دلیل شرایط کرونایی روز‌های خاصی را سپری می‌کنند پیش از بازی اول سرمربی خود را در تمرینات نداشتند و با توجه به اسکلت تیم که توسط لژیونر‌ها شکل می‌گیرد فرصت زیادی برای تمرین با یکدیگر فراهم نبود؛ اما با این وجود با یک برد اقتصادی سه امتیاز حساس اول برای ایران به دست آمد.

انصاری فرد که با مصدومیت احسان حاج صفی کاپیتان نخست یوز‌ها شده دیروز نقش ویژه‌ای را در رختکن ایفا کرد. او با جمع کردن تمامی اعضای تیم ملی گرد هم شروع به صحبت کرد و گفت: این بازی صد در صد سخت و پر فراز و نشیب خواهد بود؛ ولی همه این جمع و کسانی که در این اردو هستند فقط و فقط برای یک چیز می‌جنگیم و آن هم برای پرچم ایران و شادی دل هواداران‌مان است. سپس کریم تن صدایش را بالا می‌برد و می‌گوید: ما امروز محکوم به برد هستیم؛ اولین بازی است و نتایج بازی‌های دیگر را هم می‌دانیم و محکوم به بردیم.

1006658_860

او همچنین در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به اهمیت پیروزی در این بازی گفت: از همین دقیقه اول که پایت را در زمین می‌گذاری بگو: هیچ کس نمی‌تواند سه امتیاز را از ما بگیرد. دوباره می‌گویم دست کم نمی‌گیریم و سفت بازی می‌کنیم. هیچ کس نمی‌تواند سه امتیاز را از اینجا خارج کند. سپس انصاری فرد دستش را دراز می‌کند و حلقه اتحاد زیبایی در رختکن شکل می‌گیرد.

دیروز ایران کار را با کاپیتانی جهانبخش شروع کرد و شماره ۷ ایران شادی گلش را نیز با کریم انصاری فرد تقسیم کرد. خود کریم نیز در دقایقی از نیمه دوم فرصت بازی پیدا کرد و از همان ابتدای حضور در زمین برای جنگیدن و دفاع از تک گل حساس ایران استارت زد.

1006660_292

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه