|

ماجرای پاداشی که بعد از ۳ سال هنوز به سیدجلال نرسیده!

بعد از صعود به جام جهانی 2018 ۲۰ هزار دلار به بازیکنانی که در راه این موفقیت نقش داشتند پاداش داده شد، اما این پاداش به حسینی پرداخت نشد

لینک کوتاه کپی شد

در روز‌های منتهی به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، کارلوس کی‌روش سرمربی وقت تیم ملی کشورمان روی نام سیدجلال حسینی خط قرمز کشید تا کاپیتان پرسپولیس در بهترین روز‌های فوتبالی خود نتواند دومین جام جهانی دوران فوتبال خود را تجربه کند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از میزان، بعد از صعود ملی‌پوشان به این رقابت‌ها و در روسیه نفری ۲۰ هزار دلار به بازیکنانی که در راه این موفقیت نقش داشتند پاداش داده شد، اما این پاداش به سیدجلال حسینی که نقش موثری در این اتفاق تاریخی داشت پرداخت نشد؛ جالب اینجاست که نامه دریافت این پاداش بعد از حدود ۳ سال هنوز در دست کاپیتان پرسپولیس است، اما او هنوز به پاداشی که حقش بوده نرسیده است.

با وجود پیگیری‌های مکرر سیدجلال حسینی و حتی بعد از صحبت‌های او با شهاب الدین عزیزی خادم در مراسم اهدای جام قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر گذشته، اما هنوز دست کاپیتان پرسپولیس خالی مانده و پاداشی که همه بازیکنان گرفته‌اند به او داده نشده است.

گفتنی این که وکیل سیدجلال حسینی چند روز قبل هم به امور مالی فدراسیون فوتبال مراجعه کرد تا بتواند این موضوع را پیگیری کند، اما به نتیجه‌ای نرسید و ظاهراً رفتار مناسبی هم با او انجام نشده است!

در حالی که تیم ملی فوتبال کشورمان این روز‌ها خود را برای حضور در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ آماده می‌کند باید دید در نهایت فدراسیون فوتبال حاضر می‌شود پاداش جام جهانی قبلی را با وجود قول‌هایی که داده شده پرداخت کند یا همچنان دست کاپیتان پرسپولیس از گرفتن پاداشی که همه بازیکنانی که در راه رسیدن به جام جهانی، تیم ملی را همراهی کردند آن را گرفتند خالی می‌ماند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه