|

پرسپولیسی ها جام های شان را به رخ آبی ها کشیدند!

رضا نورمحمدی مدافع سابق پرسپولیس معتقد است این تیم در نقل و انتقالات موفق عمل کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس فصل نقل و انتقالات شلوغی را تا الان پشت سر گذاشته است. در این خصوص و البته بازی حساس پیش رو مقابل استقلال تاجیکستان خبرورزشی با رضا نورمحمدی  پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت و گویی انجام داد که در ادامه می‌خوانید.

عملکرد پرسپولیس را در نقل و انتقالات چطور دیدی؟

پرسپولیس بعد از جدایی ۳ بازیکن اصلی‌اش توانست بازیکنان خوبی جذب کند ولی فکر می‌کنم این تیم هنوز به یک مهاجم گلزن نیاز دارد. با این حال به نظرم عملکرد پرسپولیس در نقل و انتقالات تا حالا خوب بوده است. من امیدوارم تیم محبوبم بتواند نتایج خوب گذشته را تکرار کند. به هر حال این نفراتی بودند که شخص یحیی گل محمدی انتخاب کرد و حتما چیزی در این بازیکنان جدید دید که آنها می‌توانند به پرسپولیس کمک کنند.

بعد از جذب قاسمی‌نژاد استقلالی‌ها واکنش متفاوتی نشان دادند و خوشحالی مضاعفی از خود بروز دادند تا جایی که استقلال را برنده دربی نقل و انتقالات دانستند. در این خصوص چه صحبتی دارید؟

من نمی‌دانم واقعا جذب یک بازیکن ۳۴ ساله آنقدر خوشحالی دارد؟ استقلالی‌ها آنقدر جام نگرفتند و شاهد موفقیت‌های پرسپولیس بودند که به خاطر یک بازیکن معمولی که حتی یک بازی ملی ندارد جشن می‌گیرند. آن‌ها به خاطر یک بازیکن ۳۴ ساله خوشحالی می‌کنند ولی ما به خاطر گرفتن جام‌های مختلف. به امید خدا با قهرمانی ششم جواب این گونه حرف‌های بی پایه را می‌دهیم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه