|

چرا قایدی باید قرنطینه شود؟

نه تنها مهدی قایدی بلکه هیچ شخص دیگری حد حضور در هتل محل اقامت استقلال (و همچنین الهلال) را ندارد و خبری از ملاقات با آبی‌پوشان نخواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

به نظر می‌رسد مهدی قایدی بازیکن تازه جدا شده از استقلال طی روزهای اقامت این تیم در دوبی اجازه ملاقات با همبازیان سابق خود را پیدا نخواهد کرد. قایدی فعلاً در اردوی تیم ملی حضور دارد و تا صبح روز هفدهم شهریور به امارات باز نخواهد گشت ولی ظاهراً پس از حضور مجدد در دوبی نیز نمی‌تواند استقلالی‌ها را ببیند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبر ورزشی، اگرچه کاروان آبی‌پوشان ایرانی چند روز زودتر برای برپایی اردوی تدارکاتی راهی امارات می‌شوند ولی از روز هجدهم شهریور همه چیز تحت کنترل ناظران کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار می گیرد و این‌طور که مسولان باشگاه استقلال می‌گویند، دقیقاً همان قوانین سفت و سخت قرنطینه اعمال‌شده در مرحله گروهی دوباره تکرار خواهد شد و نه تنها مهدی قایدی بلکه هیچ شخص دیگری حد حضور در هتل محل اقامت استقلال (و همچنین الهلال) را ندارد و خبری از ملاقات با آبی‌پوشان نخواهد بود.

گفتنی است پلیس امارات با هماهنگی فدراسیون فوتبال این کشور و AFC، هتل هر دو تیم را به طور کامل قرنطینه کرده و رفت و آمد به این دو مکان را ممنوع می‌کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه